Хаотично розкидані лопати, граблі та інший дрібний інвентар — знайома картина для тих, хто має справу з господарством. Але розв’язати цю проблему простіше, ніж здається. Для цього підійде звичайний дерев’яний піддон, який зазвичай викидають чи пиляють на дрова. Причому з ним практично не потрібно робити якихось маніпуляцій, бо саме нерозібраним він може перетворитися на зручний органайзер.
Секрет ховається у конструкції піддона. Відстань між його планками зазвичай становить 10-15 см, що якраз підходить для лопат, сап, вил, граблів та іншого інвентарю. Тобто піддон треба зафіксувати вертикально, а між його дошками можна розміщувати інструменти. Так вони не валятимуться абиде. А оскільки вони стоятимуть робочою частиною доверху, то ви завжди зможете швидко взяти потрібний інвентар.

Перед монтажем піддон варто підготувати. Деревину неообхідно очистити від забруднень, відшліфувати та за бажанням пофарбувати. Останнє не лише покращує зовнішній вигляд, але й запобігає гниттю. Фарбувати можна й на місці, якщо робите це суто для естетики. Для кріплення до стіни зручно використовувати металеві монтажні кутники. Вони дозволять зафіксувати піддон і на дереві, і на цеглі, і на бетоні.
До речі, дуже зручно, що по центру піддона є перегородка, яка дозволить сортувати інвентар в декількох секціях. А якщо інструментів у вас дуже багато, то можна спершу з’єднати послідовно 2-3 піддони, а потім прикрутити їх до стіни за допомогою спільного кутника. Перед піддоном (або збоку) також можна закріпити невеликий ящик (чи декілька) для дрібного інвентарю: секатори, молотки тощо.