Куми кажуть, що таких огірків ще не їли: 2 сорти, які не міняю ні на які гібриди — гладенькі, не гірчать

Який господар не мріє про смачні та хрусткі огірки на своєму городі? Для цього треба не лише гарно вибрати грядку та підживити її, а ще й посадити перевірені сорти. Вибрали для вас 2 найкращі.

Огірки ідеально підходять для здорового харчування. Мінімум калорій, максимум вітамінів та води, користь для кишківника, шкіри та організму загалом. Тому, якщо ви займаєтеся городництвом, точно варто посадити хоча б кілька сортів огірків. Але які серед величезного різномаїття вибрати? Квітневий F1 та Ємеля F1 — це дуже класні сорти, які хвалять усі господарі, що саджали їх у себе на ділянці.

Якщо ви втомилися від капризних гібридів, то обов’язково спробуйте ці сорти. Вони забезпечують щедрий, а головне — стабільний врожай. Тобто ви завжди можете бути впевнені, що огірків вродить багато. Причому навіть у найспекотніше літо вони будуть без гіркоти. Секрет у їхній генетиці — ці огірки створені так, щоб залишатися солодкими незалежно від умов. Тому вони ідеальні для салатів, закусок та консервації.

Фермери назвали 2 сорти огірків, які завжди дають ідеальний урожай без гіркоти
Фермери назвали 2 сорти огірків, які завжди дають ідеальний урожай без гіркоти

Квітневий F1 — дуже ранній сорт. Перші огірочки він дає вже через 45 днів після сходів. Рослина у цього сорту середнього розміру, але на кожному вузлі стебла визріває по 2-4 плоди. Огірки довгі, до 25 см, з темно-зеленою шкіркою. Квітневий F1 стійкий до кореневої гнилі та не боїться перепадів температур. Навіть якщо травень буде прохолодним, то цей сорт не зупинить ріст.

Ємеля F1 дозріває ще швидше — за 40 днів. Його плоди довжиною до 23 см мають овально-циліндричну форму та темну шкірка. Вони ідеально підходять і для бочкового засолу, і для свіжих нарізок. М’якота щільна, без порожнеч, з ледь помітною солодкуватістю. Ємеля особливо цінується за те, що не вимагає постійного контролю: навіть при мінімумі поливу або похолоданні він продовжує родити. А ще його кущі компактніші, тому підходять для невеликих грядок, маленьких парників або навіть контейнерів на балконі.

Популярне