Хочете збирати велику, соковиту та хрумку капусту у себе на городі? Для цього не обов’язково витрачати купу грошей на дорогі добрива. Щоб капуста гарно росла та добре родила, достатньо звичайної картоплі, яку треба кинути в лунку під час висаджування. Але як це працює та чому зрештою не проростає сама бульбина?
Картопля — це природне джерело органіки. В бульбині багато крохмалю. Коли вона розкладається, то весь цей крохмаль віддає капусті, а це стимулює розвиток коріння. А ще картопля приваблює корисні мікроорганізми, які покращують структуру ґрунту. Тільки картоплю треба спочатку очистити, бо проросте. Тоді капуста почне з нею конкурувати за місце на грядці. Через це нормально не ростиме ні одна, ні інша культура.

Для цього методу треба картопля середнього розміру. Шкірку з неї треба зняти безпосередньо перед тим, як помістити в лунку. Додатково, щоб бульбина точно не проросла, можна облити її окропом. Лушпиння, до речі, викидати не обов’язково. Шкірки можна також перетворити на добриво, зробивши настій для поливу городу, прикопавши біля плодових дерев та ягідних кущів, або просто кинути в компостну купу.
Підготовлену картоплю помістить на глибину 10-15 см, а потім присипте тонким шаром землі. А розсаду треба висаджувати прямо зверху. Але перед цим треба зволожити лунку. Краще робити це дріжджовим розчином (100 г на 10 л води), який наситить ґрунт азотом та прискорить розкладання картоплі. Додатково можна насипати в кожну лунку 2-3 столові ложки попелу. В ньому багато калію, а ще він відлякує деяких шкідників.