Герань завжди прикрасить своїми яскравими суцвіттями будь-яке підвіконня, веранду чи балкон. По суті, це невибаглива рослина, але часом вона вперто відмовляється цвісти. Досвідчені квітникарі знають, що існує багато лайфхаків, які обіцяють досягти пишного цвітіння, але не всі вони працюють. Редакція сайту “Добрих Новин” залюбки ділиться з вами підживленням, яке дійсно працює, і це – куркума.
Так, та сама спеція, яку багато хто використовує на кухні, може стати справжнім рятівником для герані. Її унікальні властивості допомагають навіть старим рослинам та нещодавно вкоріненим живцям швидше набрати силу й випустити бутони. Куркума не лише стимулює цвітіння, а й захищає рослину від бактеріальних і грибкових інфекцій.

Приготувати цей диво-розчин дуже просто: достатньо розчинити одну чайну ложку куркуми в літрі води. Але квітникарі радять зробити підживлення ще потужнішим, додавши 5 таблеток гліцину. Ця амінокислота сприяє кращому засвоєнню поживних речовин, завдяки чому герань буквально оживає “на очах”.
Поливати таким засобом експерти радять під корінь, але попередньо поливши ґрунт водою. Для однієї рослини достатньо 3-5 столових ложок розчину. Вже через кілька тижнів можна помітити, як листя стає більш насичено-зеленим, а на герані зʼявляються нові яскраві бутони, які буяють та тішать вас протягом тривалого часу.

Цей метод працює краще за будь-які магазинні добрива, адже підживлення прискорює процеси росту рослини й дає їй поштовх до активного цвітіння. Буквально за місяць навіть найвибагливіша герань може перетворитися на справжню квіткову “хмару”. Спробуйте зробити це для своїх рослин, щоб переконатися у дієвості підживлення. На нашому сайті лише перевірені часом та досвідом рецепти. Користуйтеся!