Квіти будуть величезними, а цвітіння триватиме 30 днів! Весняне підживлення півонії від сусідки-садівниці

Півонії – це вишукані квіти, які здатні стати справжньою прикрасою будь-якого саду. Але для того, щоб вони радували рясним цвітінням, слід забезпечити їм правильний догляд та своєчасне підживлення.

У цьому матеріалі досвідчені квітникарі розповіли, чим найкраще підживлювати півонії навесні для їхнього пишного та довготривалого цвітіння.

Півонії є одними з найулюбленіших рослин багатьох садівників і квітникарів. Перш за все їх обожнюють за неймовірну ніжність і декоративність. Окрім того, ці розкішні квіти майже не вимагають догляду.

Проте все ж таки існують маленькі секрети, завдяки яким рослини здатні буквально перетворитися: їхнє цвітіння прямо на очах стає фантастично рясним і довготривалим. Як без особливих зусиль досягти такого неперевершеного результату, розповіли квітникарі з багаторічним стажем.

Як відомо, півонії зазвичай прокидаються достатньо рано й закладають бутони ще на самому початку вегетаційного періоду. У зв’язку з цим найголовніше завдання будь-якого садівника – це стимуляція пишного цвітіння рослини.

Ця секретна весняна підкормка творить справжні дива з моєю півонією! Квіти – здоровенні, а цвітіння тривале
Ця секретна весняна підкормка творить справжні дива з моєю півонією! Квіти – здоровенні, а цвітіння тривале

За словами експертів, першу підгодівлю рекомендується проводити, коли рослина тільки з’явилася з-під землі. Саме на цьому етапі надзвичайно важливий азот, тому досвідчені квітникарі радять внести курячий послід або сечовину.

Наступна підгодівля проводиться під час періоду бутонізації. Найкраще полити півонії будь-яким фосфорно-калійним добривом. Як тільки квіти розпустяться, необхідно обробити рослину по листу борною кислотою.

Таким чином, для досягнення пишного та довготривалого цвітіння півоній важливо правильно та своєчасно їх підживлювати. Застосування описаних вище простих, але ефективних методів дозволить півоніям приємно радувати око своєю неймовірною красою протягом усього сезону.

Цікавий факт:

Батьківщиною півоній вважають Схід. Люди почали вирощувати їх у Монголії, Китаї та Японії. Тоді ці квіти прикрашали тільки імператорські сади, оскільки півонія вважалася рослиною, недостойною для підданих. Простому люду було заборонено вирощувати півонії в своїх садах.

Популярне

Подібні новини