Ці доступні речовини допоможуть підживити кущі чорної смородини

Ранньою весною смородині потрібне правильне підживлення для активного росту та рясного врожаю. Важливо вчасно внести ефективні добрива, щоб забезпечити кущі необхідними поживними речовинами.

У цьому матеріалі досвідчені агрономи розповіли, чим необхідно підгодувати чорну смородину навесні, щоб згодом отримати здоровий та багатий урожай великих і солодких ягід.

Кожен садівник та городник чудово розуміє, наскільки важливо правильно та вчасно підживлювати рослини ранньою весною. Окрім того, рослинам у цей період варто дати додаткову дозу азоту, розкидавши навколо них компостований гній.

Чим найкраще підживлювати чорну смородину навесні?

Ранньою весною, коли починається активний ріст, кожен кущ смородини слід підживити двома столовими ложками аміачної селітри, рівномірно розсипавши її під кущем. Це забезпечить рослину азотом для кращого росту.

Окрім того, садівники із багаторічним досвідом для проведення другого підживлення – на початку травня – зазвичай застосовують сульфат калію. Це достатньо непогане добриво для дачників, які планують багатоступеневу підгодівлю. Для цього сульфат калію спершу необхідно розчинити у воді згідно з інструкцією, а потім полити кущі смородини отриманим розчином.

Агрономи розповіли, чим найкраще підживити чорну смородину навесні
Агрономи розповіли, чим найкраще підживити чорну смородину навесні

Як правильно підживити чорну смородину за допомогою натуральних засобів?

Як стверджують досвідчені агрономи, врожайність чорної смородини можна просто та швидко підвищити, додавши добре перегнилу органіку (наприклад, листовий перегній, компост, коров’як).

Також можна приготувати настій кропиви. Для цього необхідно наповнити третину відра кропивою та додати води. Після цього суміш варто залишити на кілька днів. Підготовленою рідиною рекомендується полити смородину.

Крім того, до кропиви можна додати кілька шматочків хліба. Вони будуть виробляти дріжджі, які в результаті стимулюватимуть активне зростання ягід.

Важливо:

Мінеральні та органічні добрива краще використовувати окремо, не змішуючи їх в один день.

Популярне

Подібні новини