Навесні дачники починають вживати заходів з догляду за своїм майбутнім врожаєм. Якщо вам хочеться, аби редис дозрів раніше, ніж у сусідів, і порадував вас смаком, потрібно дотримуватись особливих правил. Як виявилось, існує кілька простих секретів, які сприяють активному росту рослини, але не на користь зеленої маси, а на користь соковитих і солодких плодів.
Як удобрювати редиску
Коли редиска починає рости, дуже важливими для неї є поживні речовини – це допомагає швидко стартувати. Досвідчені дачники використовують у цей період гранульований гній. Для цього потрібно розвести 5 столових ложок таких гранул у 10 літрах чистої води. Обережно поливайте розчином грядку з редисом. Добриво насичує ділянку азотом, фосфором і калієм – трійцею поживних елементів, які допомагають рослині розвиватись.

Якщо ж редис на вашій ділянці постійно тріскається, то потрібно замислитись про використання іншого добрива. Для цього потрібно змішати 500 грамів доломітового борошна з 3 грамами бурштинової кислоти. Отриманою сумішшю потрібно обробити міжряддя з редисом, а потім рясно полити грядки водою. Коріння буде засвоювати всі потрібні речовини, а рослини будуть рости здоровими.

Гранульований гній допоможе наситити редис основними макроелементами, які так потрібні рослині на початковій стадії розвитку. Доломітове борошно з янтарною кислотою зміцнюють імунітет, завдяки чому редис стає набагато витривалішим, коли мова йде про імунітет до хвороб і шкідників.