Лише 1 ковпачок на відро – і збираю по 50 кг слив з дерева: цукрові та соковиті плоди розміром з нектарин

Щоб сливи були смачними та соковитими, важливо не лише правильно обрізати дерево, а й регулярно його підгодовувати. Саме підживлення допомагає культурі рости здоровою та якісно плодоносити щороку.

У цій статті досвідчені городники та садівники назвали основні важливі підживлення, які з легкістю допоможуть отримати неймовірно багатий та здоровий урожай слив.

Слива є популярною та невибагливою культурою, яка росте майже на кожній садовій або городній ділянці. Її великі та дуже солодкі плоди придатні для переробки на смачний і вітамінний сік або пюре, приготування улюбленого повидла, джему, киселю чи оригінальних літніх десертів. Окрім того, багато дачників їдять сливи просто з дерева. Проте, як стверджують садівники з багаторічним стажем, плоди виростуть солодкими й здоровими виключно лише за умови дотримання правильного графіка внесення ефективних підживлень.

Так, наприклад, досвідчені городники радять здійснювати три найважливіші етапи внесення добрив: до цвітіння, після відцвітання та в період наливу плодів. Зокрема, для того щоб приготувати першу, квітневу підгодівлю, необхідно розчинити дві столові ложки сечовини в десяти літрах води та полити дерево по пристовбурному колу.

Городники назвали основні підживлення для отримання багатого врожаю слив
Городники назвали основні підживлення для отримання багатого врожаю слив

Далі, у травні, під корінь потрібно внести подвійний суперфосфат у сухому вигляді у вологий ґрунт. За словами експертів, на один квадратний метр пристовбурного кола достатньо всього лише 20 грамів добрива.

Після цього, у період наливу плодів, варто приготувати розчин на основі сечовини. Для цього рекомендується в десяти літрах води розчинити дві столові ложки сечовини та одну столову ложку нітрофоски. Отримане підживлення потрібно вносити під корінь сливи.

Таким чином, регулярне та грамотне внесення добрив – це ключ до отримання неймовірно солодкого, багатого й здорового врожаю слив. Дотримання лише трьох найважливіших етапів підживлення забезпечує дереву всі необхідні поживні речовини для надзвичайно активного росту, рясного цвітіння та формування якісних плодів.

Популярне

Подібні новини