У цьому матеріалі городники та садівники з багаторічним досвідом розповіли дачникам, чим необхідно обов’язково підживити редис у першій половині травня, щоб у результаті “ріпки” виросли неймовірно великими, соковитими та солодкими. Відтепер – жодних порожнеч і дрібноти, лише фантастично щедрий урожай. Розкриваємо перевірений часом рецепт одного цілющого еліксиру!
Чим важливо підживити редис у травні?
За словами досвідчених городників, для того щоб правильно приготувати цю доступну і водночас надзвичайно ефективну підгодівлю, потрібно розчинити одну столову ложку гумату калію та дві чайні ложки “Байкалу ЕМ1” у десяти літрах води. Після цього слід усе дуже добре перемішати та полити отриманим засобом грядки з редисом.
Як захистити редис від хрестоцвітної блішки?
Щоб надійно захистити культуру від надокучливої хрестоцвітної блішки, фахівці рекомендують розчинити одну столову ложку лимонної кислоти у десяти літрах води. Отриманим розчином потрібно обприскати редис по листу.

Чому не можна садити редис на одній грядці щороку?
Окрім того, вкрай важливо також зазначити, що редис не слід висаджувати щороку на одній і тій самій грядці. Досвідчені городники радять витримувати щонайменше три роки. В іншому випадку врожай буде дуже скромним і мізерним. До того ж, варто враховувати, що редис відмінно почувається та стрімко росте саме на тих ділянках, де до нього раніше вирощували капусту, ріпу або редьку.
Цікавий факт:
Зазвичай плоди редиски невеликі – приблизно до 2 см у діаметрі та вагою не більше 30 г. Проте ізраїльському фермеру Ніссану Таміру вдалося досягти вкрай вражаючого результату: він зміг виростити редиску вагою 10 кг. Наразі це максимальна відома вага редиски, яку зафіксували представники Книги рекордів Гіннеса.