Огірки “пруть як дурні”, бо даю їм 2 рази на місяць цю хлібну підживку: рецепт старий як світ

З цією підкормкою ви не будете встигати збирати огірки. Овочі будуть рости, наче на дріжджах, а плоди будуть соковиті та смачні. Все, що вам потрібно для цього, відро, хліб і вода.

Хочете, щоб огірки росли так, що ви будете ледве встигати їх збирати? Все, що буде потрібно, це хоча б раз на місяць поливати їх хлібною підживкою. Цей спосіб знає здавна кожен досвідчений городник, і він досі не втратив своєї актуальності.

Для настою згодиться майже будь-який хліб, але найкраще використовувати житній. У ньому багато корисних мікроелементів, які не тільки живлять рослини, а й покращують стан ґрунту вцілому.

Городники поділилися дієвим рецептом хлібної підживки для огірків
Городники поділилися дієвим рецептом хлібної підживки для огірків

Готувати таку підживку дуже просто. Хліб кладуть у відро або іншу ємність заповнивши десь 2/3 частини і заливають теплою водою так, щоб вона покривала все на кілька сантиметрів зверху. М’який хліб ламають на шматки, сухий просто замочують. Потім усе розминають, накривають під гніт і залишають на 2-3 дні у теплому місці. Настій готовий, коли з’являється пінка. Хліб віджимають, а рідину розводять водою один до трьох.

Отриманим розчином поливають огірки під корінь. Частіше, ніж раз на два тижні це робити не варто. За сезон достатньо трьох-п’яти таких поливок. Якщо ґрунт кислий, а про це може сказати те, що жовтіє листя, у настій іноді додають склянку золи. Для ще кращого ефекту чергують цю підживку з іншими натуральними засобами, як-от сироватка або дріжджі.

Городники поділилися дієвим рецептом хлібної підживки для огірків
Городники поділилися дієвим рецептом хлібної підживки для огірків

Але й сам по собі хлібний настій працює чудово. Огірки після нього зелені, міцні, а плоди великі й соковиті. Цей метод цінують ще й за його доступність. Не обов’язково купляти щоразу свіжий хліб. Можна просто протягом місяця складати увесь недоїдений хліб, адже підсохлий теж згодиться. Головне, аби був не пліснявий.

Популярне

Подібні новини