Зазвичай величезна кількість квітникарів-аматорів вважає пеларгонію достатньо невибагливою рослиною, а тому вони впевнені на всі 100%, що виростити таку розкішну квітку доволі просто. Проте, як показує досвід, найчастіше листя герані починає жовтіти. Однією з найпоширеніших і найголовніших причин в’янення рослини є хлороз.
Тож у цьому матеріалі квітникарі та садівники з багаторічним стажем розповіли, чим необхідно обов’язково підживити герань, якщо її листя почало раптово жовтіти.
Секретне підживлення для здорової та пишної герані
Для профілактики та лікування такого захворювання, як хлороз, досвідчені квітникарі рекомендують підживити герань одним простим і доступним препаратом, який продається майже в кожній аптеці та коштує копійки. Зокрема, мова йде про аспаркам. Як зазначили фахівці, всього одна таблетка містить магній і калій, які особливо необхідні для неймовірно успішного росту та розвитку, а також рясного та яскравого цвітіння пеларгонії.

Вносити аспаркам рекомендується двома способами. Так, наприклад, в одному літрі кімнатної відстояної води потрібно розчинити одну таблетку аспаркаму, а потім отриманим засобом полити герань під корінь по вологому ґрунту. Окрім того, також одну таблетку можна подрібнити до стану порошку і прикопати його в землю.
Після таких простих і при цьому особливо ефективних процедур навіть “хирлява” рослина вмить оживе та приємно потішить вас своїм фантастично пишним та насиченим цвітінням.
Цікавий факт:
Герань відома як потужні магічні ліки ще з античних часів! Кілька століть тому її садили біля дому – щоб відлякувати злих духів. Дівчата часто використовували рожеву герань у любовних зіллях, а робітники та ремісники цінували її за здатність швидко та ефективно вбирати неприємні запахи майстерень.