У квітні городники ще могли трішки розслабитися. А от у травні на городі справ дуже багато. Тож треба їх робити вже, а то потім бігатимете та не знатимете, за що хапатися. І почніть з бур’янів. Вони тільки й чекають, щоб ви їх проігнорували та вони могли все навколо “заглушити”. Тому одразу прополіть грядки та клумби.
Бур’яни ростуть досить швидко, тож легко заберуть велику площу. Потім вичищати ділянку від них буде значно складніше. Також вони можуть погіршити ріст деяких квітів та рослин. Особливо якщо мова про ґрунтопокривні сорти. По-перше, бур’яни будуть забирати багато поживних речовин із землі. А ще вони закриватимуть рослини від сонця, що також погано вплине на ріст та цвітіння, для яких треба світло.

Після клумб необхідно одразу прибрати все торішнє листя і зламані гілки, якщо ви цього не зробити, та скосити траву, яка вже активно почала рости. Викидати їх не варто. Дрібні гілочки можна порізати та додати в компост, щоб він краще “дихав”. Туди ж можна відправити листя. Але якщо воно дубове, то його краще висушити разом з великими гілками, а потім спалити їх, щоб отримати золу, яка чудово підійде для підживлення городу.
Город також не чекає. Вже на вулиці стає тепліше, морози не прогнозуються, тому можна висаджувати розсаду. Перці, томати, баклажани — все це вже можна висаджувати в теплиці або на грядки, якщо нічні температури не опускаються нижче 10°C. Також час сіяти квасолю, кукурудзу, кабачки. Якщо на городі є грядки, де вже ростуть рослини, замульчуйте їх скошеною травою. Це пригнітить бур’яни та допоможе утримувати вологу.