Кума з Полтавщини радить не поливати огірки абияк: додала у воду 1 дрібницю – вродило щедро, як ніколи

Полив огірків – це ключовий етап догляду, який багато хто із дачників недооцінює. Виявляється, саме від правильного підходу залежить не тільки здоров'я рослин, а й майбутній дорогоцінний урожай.

У цьому матеріалі городники та садівники з багаторічним досвідом розповіли дачникам, що необхідно обов’язково додати у воду під час поливу огірків, для того щоб отримати неймовірно рясний та здоровий урожай смачних і соковитих огірків.

Звісно, ні для кого не секрет, що овочі, як і квіти, також потребують правильного та своєчасного “живлення”. Так, наприклад, за словами досвідчених городників та садівників, огіркам надзвичайно сильно подобається медова вода, яка допомагає швидко й ефективно боротися із жовтим та сухим листям.

Зокрема, після застосування такого доступного медового підживлення огірки починають набагато швидше рости, а також вони помітно збільшують кількість зав’язей і плодів, що в результаті дарує фантастично рясний та якісний урожай. А сам ґрунт, у свою чергу, стає більш поживним.

Додаю лише 3 ложки цього при поливі огірків – і забуваю про жовте і сухе листя: урожай виходить зразковим
Додаю лише 3 ложки цього при поливі огірків – і забуваю про жовте і сухе листя: урожай виходить зразковим

Тож, для того щоб правильно приготувати такий “смаколик” для підгодівлі огірків, вам необхідно додати три чайні ложки будь-якого меду у п’ятилітрове відро води, а потім усе дуже ретельно перемішати. Отриманим засобом рекомендується поливати під корінь із розрахунку 500 мілілітрів на кожен кущ.

Таким чином, секрет рясного врожаю огірків – у простих, але ефективних натуральних підживленнях. Медова вода не лише покращує стан рослин, а ще й підтверджує: іноді одна дрібниця у догляді дає вражаючий результат. Досвід городників доводить, що правильне “живлення” творить дива навіть із вибагливими культурами!

Довідка:

Як пояснили фахівці, мед – це потужний антисептичний, протигрибковий та антибактеріальний засіб не лише для людського організму, проте й для рослин. Він здатен надійно захищати рослину від різноманітних небезпечних захворювань і шкідників, а також допомагає їй значно легше впоратися з перепадами температур і засухою.

Популярне