Ллю під корінь – і герань все гарніша і гарніша: цвіте все літо 24/7 – це не просто секрет, це трюк

Герань – це одна із найулюбленіших рослин у багатьох домівках, завдяки своїй простоті у догляді. Але влітку їй необхідна вчасна підтримка для того, щоб зберегти сили та продовжити рясно квітнути.

У цьому матеріалі квітникарі та садівники із багаторічним досвідом розповіли, чим необхідно обов’язково встигнути підгодувати герань влітку.

Пеларгонія, або ж як її ще називають, герань, – це неймовірно гарна й достатньо невибаглива рослина, яка надзвичайно часто зустрічається практично в кожному будинку чи квартирі. Проте для того, щоб пеларгонія цвіла протягом усього літа, їй вкрай необхідне особливе підживлення.

Так, наприклад, досвідчені квітникарі та садівники рекомендують “пригостити” герань одним домашнім органічним добривом, яке швидко й напрочуд ефективно збагачує ґрунт усіма корисними мікроорганізмами, активно стимулює розвиток кореневої системи та фантастично рясне цвітіння.

Інгредієнти:

Для приготування цього доступного засобу вам знадобляться наступні інгредієнти: п’ять грамів сухих дріжджів, пів літра теплого молока та дві столові ложки звичайного цукру.

Квітникарі розповіли, чим необхідно підгодувати герань влітку
Квітникарі розповіли, чим необхідно підгодувати герань влітку

Спосіб приготування та застосування підживлення:

Для того, щоб правильно приготувати ефективне добриво, вам потрібно розвести дріжджі в молоці та додати цукор. Після цього отриману суміш рекомендується залишити настоюватися в теплому місці орієнтовно на дві години. Потім слід додати два літри води та поставити відро із добривом у темне місце на сім днів.

У результаті ви отримаєте доволі концентрований розчин. Тому перед самим використанням його варто розвести водою у співвідношенні 1:5.

При цьому, як зазначили фахівці, поливати таким настоєм можна не лише пеларгонію, але ще й інші квітучі рослини. Однак перед застосуванням цього засобу необхідно обов’язково зволожити та злегка розпушити ґрунт.

Важливо:

Після проведення такого дріжджового підживлення у ґрунт слід внести золу (джерело калію) або доломітове борошно (кальцій), адже, як відомо, дріжджі активно поглинають калій і кальцій.

Популярне