Щоб отримати великий врожай перцю, як то кажуть, на зависить всім сусідам, потрібно подбати не тільки про вчасну висадку і регулярний полив, а й про правильне підживлення. Перцю для рясного плодоношення потрібно багато квіток, а для того, щоб ці квітки не осипались і кожна формувала завʼязь, рослині потрібна підтримка. Зазвичай дачники вносять калій і фосфор, саме ці два елементи як раз і відповідають за рясне цвітіння і зав’язування плодів.

Якщо підкормку не вносити, або давати не ту, наприклад багато азотних добрив, кущ буде гнати пишне листя, але врожаю не дасть. Все тому, що рослина просто не витягує поживних речовин. Особливо це помітно влітку, коли спека, сухе повітря та пересохлий ґрунт, або просто земля виснажена і давно не бачила рясного удобрювання. Погодьтеся, перець і так примхлива культура, а в таких умовах про гідний врожай можна просто забути.
Найкраще працюють тут почергове внесення добрив. Один раз дають калійно-фосфорну суміш, наприклад, сірчанокислий калій з суперфосфатом, які розводяться у воді за інструкцією на упаковці. Через два тижні вносять вносять настій золи, а потім знову мінеральне добриво, і так чергують до самого кінця плодоношення.

Результат такого підживлення буде помітний вже через два тижні — на кущах будуть зʼявлятися нові бутони, перці не скидають завʼязь, плоди ростуть швидко, правильної округлої форми, рівномірно називаються, а загальна кількість врожаю помітно збільшується в декілька разів. Перевірте на власному досвіді, а потім ще доведеться ділитися “секретами” з сусідами.