Болгарський перець є однією з найпопулярніших культур на наших грядках — його вирощують настільки часто, як і томати з огірками. Але для того, щоб він дійсно порадував соковитими та смачними плодами, потрібно вчасно його підживлювати. На різних етапах росту і розвитку цій рослині потрібні абсолютно різні мікроелементи.
Якщо на початку літа перець активно нарощує зелену масу та потребує азот, то вже у липні йому потрібні зовсім інші добрива. Вже скоро болгарському перцю знадобляться фосфор та калій, які допоможуть сформувати міцні зав’язі та соковиті плоди.
Добриво для болгарського перцю
Багато городників за звичкою продовжують поливати перець трав’яними настоями чи сечовиною у період формування зав’язей. Але у липні починається процес формування плодів, а тому великою помилкою є продовження внесення азоту. Цей мікроелемент тільки чинить шкоду, адже замість того, щоб витрачати сили на формування плодів, рослина почне формувати зелену масу. В результаті зав’язей буде дуже мало, а листя — багато.

Рибне борошно — ідеальна підкормка для болгарського перцю та чудова знахідка для городників. У цьому добриві є не тільки фосфор і калій, але і цілий набір мікроелементів — кальцій, йод, селен, цинк, мідь. Крім того, рибне борошно багате на амінокислоти та вітаміни, які укріплюють імунітет рослини та роблять її набагато стійкішою до хвороб і шкідників.

Приготувати добриво з рибного борошно дуже просто. Достатньо взяти 2 столові ложки продукту, залити їх 8 літрами теплої води та залишити розчин настоюватись протягом доби. Перед поливом його потрібно добре розмішати, аби не залишилось осаду. Після цього потрібно обережно полити болгарський перець під корінь. Таке підживлення допоможе підживити рослини, покращити структуру ґрунту, зробити землю пухкою та повітропроникною.