1 склянка під герань – і квітів у 5 разів більше: сусідка підказала рецепт бабусі з-під Ржищева

Герань – це невибаглива, але напрочуд красива рослина. Та для того, щоб вона рясно цвіла й була стійкою до спеки та "непроханих гостей", варто додати до догляду один простий, дуже ефективний еліксир.

У цьому матеріалі квітникарі та садівники із багаторічним досвідом розповіли нашим читачам, як правильно приготувати один неймовірно чудодійний еліксир для стимулювання пишного та яскравого цвітіння герані.

Зокрема, завдяки йому рослина стане набагато красивішою, міцнішою та стійкішою до різноманітних екстремальних умов і захворювань. До того ж, такий дієвий засіб чудово підходить для переважної більшості видів кімнатних квітів.

Склад чудодійного еліксиру:

Для приготування такого засобу вам знадобляться наступні інгредієнти: 1 склянка молока, 2,7 літра фільтрованої або відстояної води, 100 грамів дріжджів та 1/2 склянки цукру.

Спосіб приготування робочого розчину:

Спершу залийте в трилітрову банку воду кімнатної температури. Далі розведіть дріжджі в теплому молоці, а потім з’єднайте всі інгредієнти в банці. Після цього накрийте ємність марлею та залиште її в теплому місці, періодично помішуючи. Еліксир буде готовий, коли завершиться процес бродіння.

Квітникарі розповіли, як приготувати чудодійний еліксир для цвітіння герані
Квітникарі розповіли, як приготувати чудодійний еліксир для цвітіння герані

Використання еліксиру:

Розведіть одну склянку робочого розчину в десяти літрах води. Після цього поливайте герань отриманим розчином один раз на два тижні. Зазвичай цілком достатньо однієї склянки під корінь.

Ефект після застосування цього засобу:

По-перше, герань стане значно міцнішою і випустить просто величезну кількість квітконосів. Перші зміни будуть помітні вже орієнтовно через сім днів. По-друге, рослина буде набагато стійкішою до сонячних опіків і спеки. По-третє, відчутно зменшиться ризик захворювань.

Уточнення:

Пеларгонія або герань (лат. Pelargōnium) – це рід рослин сімейства геранієвих. Як відомо, налічується понад 250 дикорослих видів. У кімнатному квітникарстві популярні рослини гібридного походження.

Популярне