У липні ніхто з городників навіть не думає про нові посіви, бо здається, що сезон як би закінчується. Але це не зовсім і є немаленький перелік овочів, які цілком успішно можна посіяти навіть в середині літа. З правильним підходом вони дадуть повноцінний врожай, який не тільки можна буде посмакувати восени, а й який добре зберігатиметься взимку.
У липні можна повторно сіяти зелень, зокрема, кріп і петрушку, бо вони ще встигнуть наростити зелену масу до настання холодних ночей. Також сміливо висівають цибулю на перо. Літня зелень в принципі росте швидше, особливо з регулярним подивом.

Пізні сорти моркви й буряків також підходять для липневої посадки. Це навіть краще, ніж ранній посів, бо тоді коренеплоди будуть довше зберігатися в погребі. Але потрібно обирати швидкостиглі сорти. Моркву і буряк, висаджені рано, якщо їх перетримувати в грунті будуть деревʼяніти і гірчити, тому краще їх просто зʼїсти після 90 днів вегетації, а на зберігання взимку висадити нові.

Можна посадити горох, тут також якщо використати скоростиглі сорти, він ще встигне дати врожай. Так само працює і з огірками. Якщо є розсада, її ще можна висадити у відкритий ґрунт без укриття. Липневе тепло допоможе розсаді швидко прийнятися, а вже за 40-50 днів з’являться перші огірки.

При повторному посіві варто памʼятати, що ґрунт вже виснажений після першої висадки і поживних речовин залишилося мало. Тому не слід забувати про систематичне та регулярне підживлення. Добре працюють універсальні підживлення, як наприклад, нітроамофоска або сульфат калію. Також підійдуть комплексні мінеральні добрива з мікроелементами, які забезпечать овочі всім необхідним для швидкого розвитку.