Садівники в захваті: цей природний помічник перетворює ґрунт на золото – висіваю в листопаді і врожай росте

Пізня осінь — чудова пора, щоб подбати про свій сад. І сьогодні ми не говоритимемо про обрізку дерев і чагарників. Розповідаємо у статті всі подробиці і секрети.

Тож сьогодні наша увага буде спрямована на спосіб покращення ґрунту та додання краси вашій ділянці за допомогою висадки газонних трав. Однією з найпоширеніших культур для цього є конюшина.

Конюшина високо цінується, зокрема, завдяки своїй здатності утримувати азотисті сполуки у верхньому шарі ґрунту. Це дозволяє частково замінити внесення органічних добрив, таких як компост, гній чи перегній. Крім того, конюшина вбирає різні солі фосфору та калію, які інші рослини не здатні засвоїти. Під час подальшого розкладання ці сполуки стають доступними для інших культур у формі, придатній для їхнього використання.

Конюшина також чудово росте в тіні, що робить її ідеальним варіантом для садових ділянок. Коренева система цієї рослини мочкувата, що дозволяє корінню розростатися на зразок капілярів. Це покращує проникність ґрунту для вологи та повітря.

Городники розповіли про осінній спосіб покращення ґрунту
Городники розповіли про осінній спосіб покращення ґрунту

Завдяки цьому рослини, що ростуть на такому ґрунті, менше хворіють і дають кращий урожай. Окрім того, як будь-яка газонна трава, конюшина прикрашає садову ділянку.

Сіяти конюшину можна як навесні, так і восени.

Осінні посадки мають свої переваги. Конюшина встигне прорости, розвине міцне коріння і матиме сильніший імунітет порівняно з весняними посівами. Навесні сходи з’являться майже відразу. Для саду дачники радять  висаджувати білу повзучу конюшину, бо вона більш стійка до морозів та весняних талих вод.

Цей підхід допоможе вам підготувати сад до зимових умов, покращивши ґрунт і створивши додатковий естетичний ефект на вашій ділянці. Тож обов’язково спробуйте наші методи, а ми бажаємо вам успіхів на садово-городних ділянках!

Популярне

Подібні новини