“Золота” підгодівля для саду: додаю 1 ложку під кожен кущ восени – і врожай б’є всі рекорди вже 5 років

Восени саме час для того, щоб підживити землю. Саме це забезпечить потужний врожай в наступному 2025 році. А як правильно це робити - читайте далі в матеріалі.

Існує багато способів удобрення ґрунту пізньої осені. Часто садівники обирають комплексні добрива, оскільки їхній багатий мінеральний склад дозволяє відмінно підготувати ґрунт до зимівлі, не вимагаючи великих зусиль.

До таких добрив належить калімагнезія, яка отримала свою назву завдяки великому вмісту калію та магнію. Крім цих мінералів, у складі калімагнезії також є сірка, і кожен із цих мікроелементів виконує свою важливу функцію.

Калій підвищує імунітет культур до захворювань і шкідників, а також покращує смакові характеристики плодів, оскільки сприяє накопиченню цукрів. Осіння обробка калієм допомагає рослинам підвищити морозостійкість, що важливо для успішної зимівлі.

Магній благотворно впливає на ріст рослин, підтримує їхній стрімкий розвиток і підвищує якість смаку плодів. Суцільні плюси!

Городники розповіли, яке добриво для ґрунту використовувати пізньої осені
Городники розповіли, яке добриво для ґрунту використовувати пізньої осені

Невелика кількість сірки у складі добрива служить відмінною профілактикою для рослин, оскільки підвищує їхню стійкість до температурних коливань, що допомагає культурі пережити як спеку, так і холод. Сірка також сприяє розвитку кореневої системи, роблячи рослину сильнішою. Калімагнезія добре підходить для овочевих культур, таких як помідори, огірки та перець, а також для підживлення плодово-ягідних культур.

Для підготовки ґрунту восени дачники рекомендують використовувати суху суміш, оскільки калімагнезія має легку розчинність. Достатньо покласти столову ложку добрива на один квадратний метр і ретельно перекопати ґрунт. Якщо необхідно підживити ягідні чагарники, то краще розвести 15 грамів добрива у відрі води і рясно полити коріння рослин.

Популярне

Подібні новини