Дізналася від сусідки про “живий” полив із простої води: як зробити його в домашніх умовах для ваших квітів?

Забудьте про дорогі магазинні добрива! Цей копійчаний трюк дозволить вашим квітам рости та цвісти так активно, як ніколи раніше. Працює навіть на дуже слабких рослинах.

Останнім часом все більше квітникарів-любителів відкривають для себе прості, але дієві способи оживити кімнатні рослини. Ви могли помічати, що іноді найретельніший догляд не дає бажаних результатів, а магазинні добрива не працюють. Як же допомогти улюбленим квітам зростати та красивіше цвісти? У цьому допоможе одна малесенька хитрість.

Все, що вам потрібно, — збігати до найближчої аптеки за перекисом водню. Звучить надто просто? А от і ні! Цей засіб за копійки творить справжні дива, особливо якщо рослини вже почали хворіти чи втрачати колір. Коли перекис потрапляє у ґрунт, він розщеплюється на воду та кисень, що дозволяє корінню краще “дихати”. Тобто замість дорогих добрив можна просто збагатити звичайну воду, використовуючи дуже доступний аптечний засіб.

Флористи поділились цікавим трюком для поливу кімнатних рослин
Флористи поділились цікавим трюком для поливу кімнатних рослин

А найцікавіше, що навіть коли ви зовсім забули про рослину, і вона майже загинула, то цей метод може її врятувати. Просто замочіть корінці на чверть години в розчині. Готується він з літра води, до якої додається столова ложка перекису.

До речі, ця ж пропорція підійде і для щотижневого поливу, якщо хочете запобігти появі гнилі. Багато хто спершу сумнівається у дієвості цього лайфхаку, але після першого ж застосування помічає, як рослини оживають просто на очах.

Флористи поділились цікавим трюком для поливу кімнатних рослин
Флористи поділились цікавим трюком для поливу кімнатних рослин

А якщо ваші квіти почуваються нормально, і ви просто хочете підтримати їх у формі, тоді вам достатньо капнути 2 краплі перекису на літр води. Цього достатньо для звичайного поливу. А ось про запас робити таку поживну воду не варто, бо вона працює лише свіжою. Також варто слідкувати за станом ґрунту перед поливом. Якщо він ще досить вологий, то треба почекати, оскільки надлишок води може знизити ефективність описаного лайфхаку.

Популярне

Подібні новини