Герань не просто так стала такою популярною кімнатною рослиною. Річ у тім, що квітка має бархатисте листя, яскраві великі квітки та неповторний аромат. Крім того, вона дуже невибаглива у плані догляду, а тому вирощування рослини в домашніх умовах не вимагає від садівників особливого досвіду чи знань. Кімнатна герань може стати красивим та розлогим кущем.
Добриво для герані
Проте, далеко не всі квітки можуть цвісти взимку. Багато старих і навіть сучасних сортів можуть засинати, але існує простий спосіб розбудити квітку, аби мати можливість насолоджуватись її цвітінням. Досвідчені садівники радять заздалегідь готувати рослину до зими, аби вона не впадала у сплячку. Певні хитрощі можуть дати рослині сили продовжувати процеси росту.
Так, наприклад, рослина взимку не потребує рясного поливу та може переносити посуху краще, ніж надмірну вологу. Якщо перезволожити ґрунт, то листя може стати млявим, а цвітіння – зупинитись. На поверхні ґрунту може з’явитись пліснява. Тому полив потрібно здійснювати тільки тоді, коли земля достатньо просохне. Ще один варіант – налити воду у піддон. Так герань зможе самостійно поповнювати запаси вологи.
Для пишного цвітіння герані ефективним є і просте підживлення молочним розчином. У літрі чистої води потрібно розвести столову ложку молока будь-якої жирності. Додайте 3-4 краплі гумату калію. Отриманим розчином поливайте рослину, але перед цим зволожте ґрунт за добу до процедури. Підкормку проводять не частіше як раз на місяць.