Завжди пишаюсь цими квітами, а на розсаду їх потрібно висаджувати вже у грудні: ТОП-5 вишуканих красунь

Для деяких вишуканих садових красунь потрібно чимало часу, аби розкрити свою пишну вроду. Тож якщо мрієте про цвітіння вже в травні, не зволікайте, тому що саме зараз час висівати їх на розсаду.

Поговоримо про деякі з таких рослин.

Петунія

Мабуть, ніхто не сперечатиметься, що петунія – королева літніх клумб. Проте, ця невибаглива, але надзвичайно ефектна квітка потребує тривалого періоду росту – від 10 до 12 тижнів. Висіяна у грудні, вона вже в травні прикрасить ваш сад пишними шапками цвіту. Петунії бувають класичними, махровими або каскадними – для підвісних кошиків. Яку б ви не обрали, займіться її посівом прямо зараз.

Віола

Віолу, яку також називають братками, висівають на розсаду рано, аби насолоджуватися її цвітінням навіть уже з квітня-травня. Пам’ятайте, що саме грудневий посів дозволяє виростити міцні саджанці, які легко перенесуть висадку у відкритий ґрунт.

Квіти, які на розсаду потрібно висаджувати у грудні. Петунія та віола

Вербена

Правда ж, дивлячись на неї, завжди розумієш, що ця чарівна квітка додає елегантності будь-якому квітнику. Вона чудово підходить для створення бордюрів й кашпо. І хоча її насіння потребує часу для проростання, посів у цьому місяці забезпечить це і вже влітку ви будете насолоджуватись густим килимом її яскравих квітів.

Сальвія

Цю квітку ще називають шавлія блискуча. Висів її у грудні гарантує ранній старт цвітіння. Вона — улюблениця багатьох дачників, тому що справді аж зачаровує своїми багряними або фіолетовими суцвіттями, не втрачаючи краси до самої осені.

Лобелія

А лобелія – справжня знахідка для тих, хто мріє про легкість і витонченість у саду. Її крихітні квіточки наче квітковий туман. Але цей ефект теж потребує часу – тому висівайте і її також на розсаду саме у грудні.

Квіти, які на розсаду потрібно висаджувати у грудні. Вербена, сальвія, лобелія

Також вважаємо за потрібне нагадати, що окрім однорічників, перший місяць зими – ідеальний час для посіву декоративних багаторічників, тому що й у них тривалий період розвитку: понад 150 днів. Якщо хочете насолоджуватись квітами бегонії, гвоздики Шабо, пеларгонії, примули, карпатського дзвоника, не відкладайте посів на пізніше.

Популярне

Подібні новини