Подруга-флористка пояснила, чому моя орхідея ніколи не цвіте: 1 проста порада, яка стимулює ріст квітконосів

Ніяк не можете дочекатися, коли орхідея зацвіте? Тоді спробуйте її підживити народними методами. Мінімальні витрати грошей та часу з максимальним результатом.

Коли орхідея відмовляється цвісти, більшість господинь одразу біжить за дорогими добривами. Проте досвідчені квітникарі знають простіший шлях. Виявляється, звичайна мелена кава може бути дуже ефективним підживленням для цих примхливих красунь. Причому її потрібно взяти лише одну чайну ложку, залити окропом (достатньо просто покрити повністю) і дати настоятися під рушником.

Звісно, не варто використовувати таке підживлення у чистому вигляді, бо воно дуже концентроване. Коли настій охолоне, його треба процідити та розбавити водою. На кожну порцію знадобиться 500 мл чистої води. Цим розчином протирайте листя орхідеї раз на тиждень. Найкраще використовувати для цього ватний спонж. Вже за кілька тижнів ви помітите перший ефект від таких процедур.

Флористи розповіли, що робити, якщо ваша орхідея не цвіте
Флористи розповіли, що робити, якщо ваша орхідея не цвіте

Проте кавовий настій — не єдиний спосіб розбудити сплячу красуню. Також квітникарі давно помітили дивовижний ефект від поєднання цибулиного лушпиння та кориці. З одного боку, це чудовий стимулятор росту, а з іншого — натуральний захист від шкідників.

Для приготування знадобиться лушпиння з однієї цибулини та чайна ложка кориці. Ці інгредієнти киньте у банку та залийте 500 мл окропу. Перемішайте суміш, накрийте кришкою та залиште до охолодження. Після цього процідіть настій та розбавте 1 літром води.

Флористи розповіли, що робити, якщо ваша орхідея не цвіте
Флористи розповіли, що робити, якщо ваша орхідея не цвіте

Цим настоєм зручніше обробляти орхідеї за допомогою ручного обприскувача. Так ви рівномірніше розподілите засіб по листочках. Обробку також треба проводити не частіше разу на тиждень. А вже через 20-30 днів можна буде побачити перші результати.

Але одразу зауважимо, що до моменту цвітіння пройде більше часу. Спочатку активізується коренева система, з’являться нові корінці. Потім почнуть рости молоді листки. А вже з них пробиватимуться довгоочікувані квітконоси. Тож почекати доведеться, але очікування того варте!

Популярне

Подібні новини