Тіна Кароль, якій цьогоріч виповнилося 40, несподівано відкрилася шанувальникам з нового боку. Зазвичай стримана і загадкова Кароль цього разу вирішила говорити чесно – так, вона робить “уколи краси”, і це не якась нова забаганка, а звичайна частина її догляду за собою.
За словами Тіни, її обличчя щодня працює на повну — постійні виступи, гастролі, кліпи. А міміка в неї дуже активна. Під час співу буквально задіяні всі м’язи обличчя, тому результат ін’єкцій швидко зникає. Через це процедуру доводиться повторювати регулярно, особливо перед концертними турами.

Цікаво, що раніше співачка заперечувала будь-які інʼєкції та навіть натякала, що ботокс — це щось із минулого. Тоді вона казала, що зовнішність змінює не косметолог, а твоє мислення. Але, як видно, думка змінилася.

Зараз Кароль не вважає це чимось штучним чи сороміцьким. Для неї ботокс — не спосіб змінити себе, а навпаки, зберегти природність. Вона підкреслює – усе має бути в міру. Не потрібно гнатися за ефектом ляльки чи робити обличчя без емоцій. І дійсно, якщо вже є сучасні засоби, чому б не скористатися ними грамотно?

Співачка зізнається, що раніше сумнівалася, багато сперечалася з косметологами. Та з часом зрозуміла — краще починати дбати про себе ще змолоду. В її очах правильний догляд — це не коли ти “ремонтуєш” себе у сорок, а коли підтримуєш красу із двадцяти.