Суддя “МастерШеф” Мартиновська показала таємні місця на фото: хотіла подражнити Ектора, а він – 0 реакції

Ольга Мартиновська вкотре вразила своїх прихильників сміливою публікацією. Найвідоміша кулінарка показала себе у дуже нестандартному ракурсі.

Ольга Мартиновська, суддя популярного кулінарного проєкту “МастерШеф”, знову опинилася в центрі уваги. Вона завжди вирізнялася екстравагантністю та сміливими рішеннями, але цього разу зуміла перевершити саму себе. Селебріті вперше показала серію знімків, на яких позує у душі, що відразу ж викликало бурю емоцій в мережі.

Ольга Мартиновська показала стальний прес на МастерШеф
Ольга Мартиновська з МастерШеф вразила фотосесією

Фотосесія, виконана з витонченим художнім смаком, демонструє відмінну спортивну форму знаменитості. Незважаючи на те, що всі кадри не показують її обличчя, вони змогли викликати справжній фурор серед підписників. Фотографії передають відчуття легкості і свободи, а також підкреслюють природну красу і грацію судді “МастерШеф”.

Зазначимо, що подібні сміливі фото від Мартиновської стали справжнім сюрпризом для її шанувальників. Раніше вона вже дивувала яскравими образами та нестандартними рішеннями, але кадри з душу стали першим настільки інтимним і водночас витонченим проявом її креативності.

Ольга Мартиновська з МастерШеф вразила фотосесією

У мережі із захопленням пишуть:

  • “Тепер ми знаємо, що в Олі є красиве тату, а згадалось дитинство з літнім душем і нагрітою за день сонцем водою”
  • “Неймовірно вишукані фото!!!”
  • “Красиво. Знято дуже талановито. Якщо на фото бачиш гармонію, то це і є красота, яку вловив майстер в моменті”

Варто також згадати, що чутки про роман Ольги з її колегою по проєкту, харизматичним Ектором Хіменес-Браво, знову спалахнули. Однак, незважаючи на плітки, колумбійський мачо вирішив залишити ці знімки без коментарів, що тільки додало інтриги. Натомість інший можливий обранець Мартиновської не залишився осторонь і активно коментував світлини, що ще більше підігріло інтерес до цієї фотосесії.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини