З сірого каченя у справжнього лебедя: друг Пугачової розповів про цікавий випадок, який розкрив співачку

Театральний режисер та педагог Ігор Афончиков поділився захоплюючим епізодом з життя російської легенди, співачки Алли Пугачової. Це саме те, що змінило її кар'єру в іншу сторону.

За його словами, ще на етапі свого шляху до слави Алла Пугачова стикалася з труднощами у виявленні свого великого музичного таланту. Її задатки були, але вони не могли розкритися на повну силу.

Все змінилося в один вечір, коли Алла Борисівна вийшла на сцену для виконання пісні “Арлекіно”. Нові туфлі на 12-сантиметрових підборах, які коштували за ті часи дуже дорого – 120 рублів, стали невинною причиною для неймовірної сцени.

Під час виступу каблук туфлі застряг у щілині, і протягом усієї пісні Пугачова намагалася визволити його. Вона танцювала, стрибала, оберталася, але каблук не піддавався.

Цей нещасний епізод спричинив їй не тільки втрату коштовного взуття, але і став поворотним моментом в її кар’єрі.

Алла Пугачова, відчувши емоційне співзвуччя із своєю ситуацією, вирвала каблук руками. Вона продовжувала співати, але тепер її голос був наповнений глибоким трагікомічним відтінком. Люди в залі були приголомшені. Вони затамували подих, спостерігаючи за цією неймовірною сценою.

Алла Пугачова зізналась, що перехворіла на бронхіт у важкій формі
Як Алла Пугачева стала відомою: реальна історія з життя артистки 

Коли пісня закінчилася, зал вибухнув бурхливими оплесками. Люди аплодували стоячи, вимагаючи, щоб Алла Пугачова вийшла на біс.

Цей інцидент, який з’єднав трагікомічний епізод із виконанням пісні, став ключовим для розкриття та узріння справжнього таланту Алли Пугачової. В результаті цього випадку вона здобула підтримку та прихильність глядачів, а її кар’єра стала невероятно успішною.

Ця історія показує, що навіть невелика невдача може стати поворотним моментом у житті людини. У випадку Алли Пугачової цей випадок допоміг їй знайти свою внутрішню силу та талант, які зробили її однією з найпопулярніших співачок у світі.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини