Вівторок, 29 Листопада, 2022

40-річна Мейхер одягнула прозору блузу (ФОТО)

Надія Мейхер народилася 10 квітня 1982 року в Хмельницькій області. Будучи підлітком, вона вступила до педагогічного училища на факультет англійської мови.

В 2000 році стала солісткою відомого гурту “ВІА Гра”, а якому проспівала 11 років. Зазначимо, що Мейхер брала так звані “творчі відпустки” і час від часу покидала склад легендарного гурту. В 2011 році вона оголосила про початок сольної кар’єри у шоу-бізнесі.

В 2016 році Надя випустила свою першу колекцію одягу під назвою Meiher by Meiher.

16 листопада на офіційному акаунті бренду в соціальних мережах, Надя виставила фотографії в одній із блуз власного виробничтва. Блуза виконана з майже повністю прозорої тканини, з воланом по діагоналі, що гарно сидить на грудях та у стилі “маєчки”. Співачка доповнила образ джинсами кльош на високій посадці та сітчаними босоніжками.

Надія Мейхер позує для свого бренду
Надія Мейхер позує для свого бренду

На іншому знімку роздивитися запрезентовану блузу можна детальніше. Тепер помітно, що блуза з обробленим мереживним краєм має зкошений силует, а образ, окрім джинсів та взуття, доповлений нюдовим макінюром, легкою зачіскою та таким самим легким макіяжем.

Детальний образ Мейхер
Детальний образ Мейхер

Надя вийшла заміж на російського бізнесмена Михайла Уржумцева, який ніяк не прокоментував війну росії проти України, він назвав війну “ці події, що зараз сталися”. Він відмовчується, а сама Надя ніяк некоментує їхні стосунки, натомість, активно допомагає Збройним Силам України.

Надія Мейхер – мама трьох дітей: син Ігор, що народився в 2002 році від Олександра Ліщенка, донька Анна, донька Марія, татом яких є вищезгаданий Михайло Уржумцев.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини