Вівторок, 29 Листопада, 2022

Пішов шляхом престарілої Пугачової: нова дружина Віктора Павліка годиться йому в доньки (ФОТО)

Подружнє життя відомого співака Віктора Павліка завжди було насиченим. Він встиг вже чотири рази одружитися. Проте, останній вибір дружини Віктором став гострим предметом для критики авдиторії.

Зустрічатися з четвертою обраницею Катериною Реп’яховою відомий співак почав ще, коли був у стосунках з попередньою дружиною Ларисою Созаєвою. Дівчина, що також є концертною директоркою Павліка, молодша за нього на 28 років. Вона у свою чергу відверто ділиться, що не вважає, що стала причиною розлучення Віктора Павліка з дружиною Ларисою. Катерина зазначає, що, коли вона зустріла чоловіка, то він мав сильні проблеми з алкоголем. І тоді вийшло так, що поруч з ним опинилася не тодішня дружина, а вона.

Віктор Павлік та Катерина Реп'яхова
Віктор Павлік та Катерина Реп’яхова

Історія знайомства Віктора та Катерини

Пара познайомилася 4-го листопада 2015-го року. Дівчина з дитинства була шанувальницею музичної творчості співака, тому планувала відвідати його концерт в Одесі. Однак, її друг запропонував Катерині поїхати разом до Миколаєва, де в інший день також мав бути виступ артиста.

Тоді склалося так, що номера Віктора Павліка та Катерини Реп’яхової у готелі були розташовані поруч. Тобто в ту ніч пару розділяла лише одна стіна.

Закохані Віктор Павлік та Катерина Реп'яхова
Закохані Віктор Павлік та Катерина Реп’яхова

Через чотири роки в грудні 2019-го року Віктор зробив пропозицію руки та серця коханій. Одружилися вони 29 травня 2020-го року. Тоді пару активно обговорювали в Мережі за їхню значну різницю у віці. Деякі шанувальники порівнювали їх з іншим відомим подружжям, яке також має значну різницю у віці — Аллою Пугачовою та Максимом Галкіним.

Фото з весілля пари
Фото з весілля пари

15 червня 2021-го року в пари з’явилась дитина. Сина назвали Михайлом. Для Катерини це первісток. А в Павлика це вже четверта дитина. Від попередніх шлюбів у нього є два сини Павло (1999-2020) і Олександр та одна донька Олександра.

Віктор та Катерина з сином Михайлом
Віктор та Катерина з сином Михайлом

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини