Неля Шовкопляс показала свою маму: їх відрізняє тільки довжина волосся, а так – копії (ФОТО)

Зірка телеканалу 1+1 Неля Шовкопляс вразила всіх світлинами своєї мами. Зірка ніжно привітала рідненьку з Днем матері та показала, як відпочиває з нею.

Цього року, як ніколи зірки активно відзначають День матері, свято, яке відомо всьому світові. Чимало теплих слів і побажань у час в Інстаграмі, адже кожен хоче поділитися і фотографіями, і розповісти шось особливе про свою неньку.

Неля Шовкопляс вперше не стрималася та публічно висловилася стосовно подій
Неля Шовкопляс показала свою маму

Неля Шовкопляс виділилася та показала прихильникам світлини із спільного відпочинку з матусею і своїми дітками. Написала ведуча дуже зворушливі та ніжні слова.

“Вчора вся стрічка в соц.мережах майоріла світлинами з мамами, а я просто зателефонувала вже пізно ввечері мамусі і поговорила 15 хвилин. Про все. Іноді нам цього абсолютно достатньо. Нам з нею. Принаймні мені так здається і так відчувається”

Також розповіла дикторка трохи про своє життя з батьками. Виявляється, подруга Гордєєва росла дуже правильною дитиною і сама матуся прищепила їй почуття внутрішньої свободи. За це Неля їй дуже вдячна. Крім цього зірка зазначила, що дуже довіряє неньці та з радістю вручає їй виховання своїх власних синів.

У коментарях підписники з радістю висловлюють компліменти для матусі Шовкопляс:

  • “Нелічко, подяка твоїй мамі, за виховання такої доньки як ти”
  • “Красуня”

Втім, багато про свою найріднішу людину ведуча все одно не розповідає. Можна лише здогадуватися, ким може працювати ця пані і чому вона не одразу відправила навчатися професії диктора свою дочку. Саме йому і народила синів Тимофія та Матвія.

Нагадаємо, що сама Неля Шовкопляс вже давно має власну родину. Вона одружена, але її обранець — не публічна особа. Познайомилася з коханим завдяки випадку, на одному зі спортивних заходів.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини