Дашу Квіткову та Нікіту Добриніна вважали чи не найміцнішою парою в історію українського реаліті-шоу Холостяк. Знаменитості познайомились в дев’ятому сезоні та відтоді були нерозлучними. Разом Квіткова і Добринін виховують спільного сина Лева, проте, зізналась вчора в інтерв’ю Даша, останнім часом між колись закоханими немає нічого, крім батьківських стосунків.
Нагадаємо, вчора ми писали про причину розриву Квіткової і Добриніна, про яку Даша розповіла в новому інтерв’ю для Маші Єфросиніної. Після прем’єри цього інтерв’ю ексхолостяк Нікіта вирішив відповісти на все, що сказала мама його сина.
![Даша Квіткова та Нікіта Добринін повідомили про розрив](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/01/dasha-kvitkova-ta-nikita-dobrynin-povidomyly-pro-rozryv-700x438.jpg)
Добринін відповів Квітковій
Майже одразу після прем’єри нового випуску шоу Єфросиніної, в якому Даша Квіткова прокоментувала розрив зі своїм чоловіком, в особистому блозі Добриніна з’явився допис-відповідь. Чоловік лаконічно та коротко прокоментував слова своєї коханої. За словами українського ведучого, єдине, що він може додати – рішення роз’їхатись було спільним.
І це життя, нічого критичного не сталось. Вірю, що цей етап ми зможемо пройти достойно
– зазначив Нікіта Добринін.
![Нікіта Добринін прокоментував в Інстаграмі розрив з дружиною Нікіта Добринін прокоментував в Інстаграмі розрив з дружиною](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/01/nikita-dobrynin-prokomentuvav-v-instagrami-rozryv-z-druzhynoyu-700x438.jpg)
Багатьох шанувальників і друзів подружжя ця новина дуже засмутила, оскільки Квіткову і Добриніна вважали найміцнішою молодою парою українського шоубізнесу. Саме тому в коментарях до нової публікації відомого телеведучого користувачі мережі висловили свій сум. Так, наприклад, Оля Цибульська в знак підтримки залишила два сердечка, а ось блогерка Наталі Литвин зазначила, що вона не може в це повірити.
Проте, найкумеднішим виявився коментар шоумена Анатолія Анатоліча. Схоже, знаменитість вирішив підтримати свого друга не ліричними зауваженнями, а відмінним почуттям гумору. Так, зірка запропонувала товаришу з’їхатись разом, оскільки місце під дахом звільнилось.
Давай я до тебе переїду. Я сам все одно зараз тут живу
– зазначив Анатолій Анатоліч.
![Коментарі під новим дописом Добриніна](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/01/komentari-pid-novym-dopysom-dobrynina-700x438.jpg)
Шанувальники оцінили гумор Анатолія Анатоліча, проте Добринін на пропозицію друга не відповів.