П’ятниця, 27 Січня, 2023

“Я працював барменом за 33 гривні”: Володимир Дантес розповів, чому важливо залишати чайові

Володимир Дантес продовжує приймати участь у різноманітних програмах та проєктах на YouTube просторі, що активно розвиваються і цього разу завітав до “Левів на джипі”. У програмі запрошені гості разом з постійними учасниками Андрієм Лузаном, Миколою Зиряновим та Валентином Міхієнко обговорюють різні теми.

Володимир Дантес розповів, чому важливо залишати чайові
Володимир Дантес розповів, чому важливо залишати чайові

Цього разу хлопці разом з Володиром Дантесом та Олексієм Дурнєвим говорили про чайові для офіціантів. Співак розповів правдиву історію зі свого життя та досвід роботи у сфері обслуговування. Хлопець працював в закладі барменом до того, як став відомим завдяки “Фабриці зірок” і він робив все, щоб гості були задоволені його роботою.

“Для мене це болюча тема. Я три роки працював барменом, а потім офіціантом. Я знаю, як складно працювати в сфері обслуговування. У мене була ставка 33 гривні і я робив все, що мені пропонували, щоб заробити гроші. Коли я зараз ходжу по закладам, я залишаю їм чайові, бо вони живуть на ці гроші”, – розповідає Володимир.

Володимир Дантес розповів, як колись працював барменом
Володимир Дантес розповів, як колись працював барменом

Крім цього, Володимир наводить приклад з Америки, де чайові одразу включені в рахунок і ти мусиш залишати чайові. А якщо не включили чайові, то потрібно залишити не менше 10%, тому що це і є основним заробітком людей, що працюють в сфері обслуговування. В Україні питання стосовно чайових залишається на власний розсуд, але Володимир запевняє, що чайові – це важливо для офіціантів, але якщо обслуговування вам не сподобалось, в такому випадку чайові можна не залишати.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини