“Я не проти”: Jerry Heil зізналася, що хоче спробувати себе в новій “Холостячці” замість Мішиної і Огнєвіч

Українська співачка, що претендувала на участь в “Євробаченні-2023” року Jerry Heil після численних не дуже успішних побачень зробила зізнання, що вона була б не проти прийняти участь у проєкті “Холостячка”, бо вона знаходить це досить цікавим. За словами прихильників, Яна (справжнє ім’я співачки) може претендувати на звання нової холостячки України.

До слова, дівчина досі незаймана. Під час свого навчання у Штатах вона будувала стосунки з іноземцями, але їй нічого не сподобалось, тому що іноземні чоловіки нічим новим її не здивували, тож вона з інтригою почала говорити про “Холостяка” і “Холостячку”. Співачка розповідала про одне зі своїх побачень з іноземцем:

“Він написав мені, що я готую, тому ми могли б разом щось приготувати. Після цього побачення я чітко зрозуміла, що мені потрібен лише українець, бо ми з іноземцями говоримо на різних, в переносному значенні, мовах. Мені дуже прикро, що вони нас зовсім не розуміють”

Співачка Jerry Heil розповіла, що не проти участі в Холостячці-3
Співачка Jerry Heil розповіла, що не проти участі в Холостячці-3

2 роки тому дівчина негативно говорила про “Холостячку”. Наче, це не для неї, бо вона незаймана, сирота, вегетеріанка і ніяк не вписується в ці стандарти краси для зйомок в подібних шоу. На її думку тоді, було б справжнім сміхом, якби така героїня, як вона вийшла заміж в кінці проєкту.

Подейкують, що новою “Холостячкою-3” стане Леся Нікітюк. Про це говорила й сама Леся Іванівна у своєму телеграмі, але офіційного підтвердження цьому ніякого не було. Григоій Решетнік, в свою чергу, публікував фото з Лесею і написав, що знайшов наступну учасницю реаліті про кохання.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини