Українська співачка Олександра Заріцька все більше підігріває чутки про власне весілля. Дівчина презентувала свою нову пісню, на обкладинці якої вона постала в образі нареченої, але це ще не все. Редакція сайту Добрі новини натрапила на дещо цікаве.
Днями, співачка публікувала відео зі своєї поїздки італійськими вуличками і на безіменному пальчику правої руки можна було помітити обручку, яка дуже нагадує весільну. Прихильники почали припускати, що образ нареченої у кліпі на нову пісню – це не просто збіг, а прямий натяк на весілля. Дівчина говорила про цю подію в одному з викупсків “ЖВЛ”, але швидко виправилась, залишивши інтригу, чи жартує вона, чи ні.
“Весілля в мене буде і дуже скоро, можливо. Або ні. Ніхто цього не знає”, – розповіла Заріцька.
![Олександра Заріцька показала весільну обручку](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/03/obraz_2023-03-29_130920009-e1680088176619.jpg)
Офіційних коментарів про заручини не було ні від неї, ні від її коханого Павла. Дівчина дуже рідко показує свого коханого, бо вона не з тих, хто любить на кожному кроці кричати про своє особисте життя, але відомо, що її хлопець є музикантом-початківцем.
“У стосунках я люблю тишу і приватність, що зберегти це все для нас двох. Поки без подробиць, але не зарікаюсь. Можливо, захочу розповісти більше”, – казала колись співачка.
![Олександра Заріцька презентувала нову пісню](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/03/obraz_2023-03-29_131108040-e1680088287394.jpg)
Втім, поки Саша мовчить про свої стосунки, але чутки про її одруження все більше і більше закріплюються серед її прихильників. Сподіваємося, що виконавиця найближчим часом розповість, чи правда те, що її коханий зробив пропозицію Олександрі і коли фанам чекати на весільну церемонію, аби привітати майбутніх молодят.