Зірка серіалу “Школа” Ірина Кудашова прийняла пропозицію руки та серця: невже дійсно виходить заміж?

Українська акторка, Ірина Кудашова, виходить заміж. 23-річній дівчині зробив пропозицію її коханий прямо на знімальному майданчику. Усі подробиці - нижче.

Українська акторка, відома завдяки своїй ролі у популярному серіалі “Школа”, Ірина Кудашова, радісно поділилася емоційною новиною на своїй сторінці в Instagram. Зірка серіалу, яка завжди вражала глядачів своєю натуральністю та талантом, оголосила про прийняття пропозиції руки та серця від свого коханого.

16 серпня 2023 року стане для Ірини та її обранця незабутнім днем, адже саме тоді відбулося освічення. Зіркова пара вирішила висловити свою безмежну любов та покладену один в одного віру в майбутнє прямо на знімальному майданчику.

Ірині Кудашовій дробити пропозицію руки та серця

Фотографія, яку Ірина поділилася зі своїми шанувальниками, несе у собі емоційний заряд та надію на щасливу подальшу спільну долю. На ній ми бачимо усміхнену акторку, яка демонструє обручку на безіменному пальці правої руки. Поруч з Іриною стоїть її коханий, який тримає повітряну кульку із зворушливим написом: “Вона сказала так”. Такий нестандартний спосіб освідчення лише підкреслює особливий характер та індивідуальність звістки.

Як виглядає обручка Ірини Кудашової, зірки серіалу “Школа”

У своєму коментарі до фото Ірина залишила згадку цієї важливої дати, яка тепер стане символом їхнього кохання.

Відзначимо, що Ірина Кудашова завжди славилася своєю відвертістю та вірністю власним принципам. Спільно зі своїм коханим вони вирішили підтвердити свою готовність до спільного життя та поділитися цим щасливим моментом зі світом.

Історія кохання Ірини Кудашової та її обранця набуває нового розділу, а їхні прихильники з нетерпінням чекають на подальше відкриття подробиць щасливої події. Від теперішнього дня їхня доля буде сплетена ще міцніше, а обручка стане символом їхньої вічної пристрасті та вірності.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини