“Хоч якась користь”: Катерина Полтавська натякнула, що у стосунках з Остапчуком від нього немає толку

Володимир Остапчук зізнався, що Катерина Полтавська частенько жартує над ним. Зокрема, дівчина каже, що від коханого немає ніякого толку в житті.

39-річний Володимир Остапчук та 22-річна Катерина Полтавська вже майже рік будуть свої стосунки. Катерина у соціальних мережах любить пожартувати над своїм коханим, тому час від часу називає його пристаркуватим, або глузує з телеведучого. Володимир на слова своєї обраниці зовсім не ображається. Ба більше, повністю підтримує її і може навіть сам з себе пожартувати.

Нещодавно чоловік збирався на ранкову пробіжку, а Катерина вкотре пожартувала над Остапчуком. Дівчина каже, що від його пробіжок немає толку, тому попросила його “забігти” у магазин.

“Катя: “Ти бігати? Щоб з цього була хоч якась користь, то забіжи в магазин за пральним порошком.” Сімейне життя, воно таке”, – написав Остапчук у себе в сторіс.

Катерина Полтавська жартує над своїм коханим
Катерина Полтавська жартує над своїм коханим

Для пробіжки Володимир обрав білу футболку вільного крою, сірі спортивні штани та зручні кросівки. Також ведучий показав, що виконав прохання своєї коханої і пральний порошок він все ж придбав.

Пізніше чоловік влаштував у своїх сторіс інтерактив і запитав у своїх прихильників, що робити, якщо свекруха лізе у ваші стосунки. Користувачі Мережі відповідали дуже по-різному. Хтось каже, що це нормально і у стосунках повинна бути присутня свекруха, для когось це додаткова хатня робітниця, якій не потрібно платити, а хтось каже, що людину, яка лізе у чужі стосунки потрібно послати на три букви. Володимир Остапчук посміявся з такої відповіді і переконаний, що до порад цієї людини точно потрібно прислухатися.

“Цю відповідь написав священник. Ну як не вірити”, – додає чоловік.

Володимир Остапчук спілкується з прихильниками
Володимир Остапчук спілкується з прихильниками

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини