Як Тіні Кароль вдається виглядати ровесницею сина: поп-діва показала свої вправи для тіла та душі

Тіна Кароль — одна з небагатьох зірок, яка може похвалитися тим, що її, майже 40-річну, плутають з сестрою свого сина-підлітка. Як це зірці вдається?

У світі шоу-бізнесу, де час, неймовірно, прискорений, і вигляд важливий як ніколи, індустрія дозволяє зіркам залишатися молодими, енергійними та привабливими, незважаючи на вік. Однією з найяскравіших прикладів цього є українська поп-діва Тіна Кароль. Її бездоганна зовнішність та енергія не можуть залишити байдужими фанатів. Як їй вдається залишатися ровесницею свого сина та подолати час? Невже пластика? Артистка показує зовсім інший приклад.

Тіло: Секрет успіху в спорті та йозі

Тіна Кароль розповіла секрет своєї вічної молодості

Щоб зберігати тонус та грацію, Тіна Кароль вкладає великий труд у фізичну активність. Вона визнається, що регулярно займається спортом та вчиться новим видам фізичної активності. Всім відомі її вправи йоги, які дозволяють їй не тільки підтримувати гнучкість, але і розслабляти розум після напруженого дня. Пробує і нестандартні практики: зокрема поп-діва вміє стояти на гвіздках. Однак, як вона зазначає, це не лише тіло, а й душа потребують уваги.

Душа: Саморозвиток та релігійність

Тіна Кароль розповіла секрет своєї вічної молодості

Тіна Кароль не тільки прагне до бездоганності у фізичному плані, але й активно займається саморозвитком. Вона відзначає, що щодня відводить час для улюблених справ, що допомагають їй зберігати позитивне мислення та інтелектуальну гнучкість.

Однак, поза цілодобовим циклом тренувань та саморозвитку, Тіна не забуває про свою внутрішню рівновагу. Вона визначає себе, як побожною християнкою і акцентує увагу на своїй релігійності. Її ритуальна практика включає читання молитов та медитацію, що допомагає їй знаходити спокій та внутрішню силу.

Тіна Кароль залишається невгамовною силою в українській музичній індустрії, а секрет її молодості та енергії полягає в гармонії тіла та душі. Її приклад доводить, що для досягнення балансу і гармонії в житті, важливо дбати про обидві сторони свого існування — фізичну та духовну.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини