Павло Зібров назвав найгарніших жінок українського шоу-бізу: Тіна Кароль серед фавориток народного артиста

Народний артист України Павло Зібров у 90-ті роки був одним із найгарніших чоловіків вітчизняної естради, і побачив на своєму віку чимало красивих жінок.

Павло Зібров – український співак, який протягом десятиліть збирав захоплення та прихильність шанувальників своєю талановитою музикою та виразною зовнішністю. У своїх інтерв’ю Павло не лише ділиться своїми думками про музику та сценічні виступи, але також звертає увагу на привабливість своїх колег. Ось кілька незабутніх образів його колег по сцені, які залишилися в пам’яті артиста.

Анна Трінчер

Анна Трінчер, артистка, яка не лише має талант у музиці, але і вражає своєю привабливістю. Для Павла Зіброва вона є не лише колегою по сцені, але й доброю подругою, з якою вони співають дуетом і підтримують одне одного у творчості.

Павло Зібров назвав найгарніших дівчат українського шоу-бізнесу
Павло Зібров назвав найгарніших дівчат українського шоу-бізнесу

Міла Нітіч

Міла Нітіч – інша артистка, яка зачаровує Павла Зіброва своїм жіночим магнетизмом. Її привабливість та виразність не залишають його байдужим, що підкреслює її особливе місце серед українських зірок.

Тіна Кароль

Третя у списку – Тіна Кароль, зірка, яка здобула світову популярність своїм талантом і неповторним стилем. Хоча Павло Зібров ще не обговорював співпрацю з нею, вона залишається однією з його фавориток, і він мріє про можливу спільну роботу.

Павло Зібров зберігає незабутні образи цих талановитих жінок у своїй пам’яті та поділяється своїми враженнями про них зі своїми прихильниками. Ці образи додають колориту та привабливості українській музичній сцені і надихають інших артистів на нові досягнення.

Нагадаємо, що нещодавно Павло Зібров розповів про найкощтовніший подарунок своїй коханій дружині. Він зазначив, що подарував їй червоний автомобіль. Також він додав, що у жінки має бути свою особиста машина.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини