Вівторок, 29 Листопада, 2022

Бреда Пітта заскочили на побаченні з дівчиною, молодшою від нього на 30 років: бувай, Джолі

Голлівудський актор Бред Пітт після гучного розлучення із судами, опікунством та ще багатьма іншими суперечками і скандалами нарешті зустрічається з новою дівчиною. Хто ця загадкова леді та чи варто Анджеліні Джолі перейматися, що її місце зайняв хтось інший?

Нещодавно, преса на одній з вулиць застала зненацька актора в обіймах молодої Інес де Рамон. Як відомо, актор вже встиг познайомити свою нову дівчину з друзями під час концерту Боно у місті Лос-Анджелес.

Новозпечена зіркова пара відвілала концерт у компанії Сінді Кроуфорд та чоловіком моделі Рене Гербером. Окрім цих двох знаменитостей, Пітт представив свою Інес Шону Пенну та британцю Джиммі Пейджу.

Раніше Інес де Рамон була у стосунках з зіркою серіалу “Щоденники вампіра” Полом Веслі. Пара зустрічалася три роки, але розлучилася. Це сталося у вересні 2022 року. Пара розповіла, що це рішення було прийняте ще 5 місяців тому та дуже просять залишити їх у спокої і не зачіпати цієї теми.

Інес де Рамон та її колишній Пол Веслі
Інес де Рамон та її колишній Пол Веслі

Інес має досвід в сфері продажу ювелірних прикрас, також працює тренером з фітнесу. Вона отримала вищу освіту в галузі бізнес-адміністрування. Вона працювала ритейл-координатором в GRISOGONO – це компанія, що відома своїми ювелірними та дорогими прикрасами. Судячи з того, як Інес де Рамон розбирається прикрасах, Бреду буде не просто догодити дівчині з подарунками.

З минулих стосунків відомо, що Інес дуже приватна особа, яка не любить публічність. Навіть своє весілля вони з Полом зіграли так, що про це знало лише близьке оточення без фотокамер.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини