П’ятниця, 27 Січня, 2023

Екстрасенс Макс Гордєєв назвав дату, коли закінчаться проблеми з світлом по всій Україні

За словами таролога, така ситуація триватиме ще близько двох місяців.

“Дуже складна ситуація по картам. Людям дуже нелегко, тому що тут у мене випадає число 2, значить, два місяці. Для чого це все відбувається? У відповідь на це питання випадає дуже цікава карта – Туз кубків. Це емоційна карта, яка говорить про те, щоб навіяти страх українцям”, – розповідає Максим.

Максим розповів, скільки ще будуть відключення світла
Максим розповів, скільки ще будуть відключення світла

Також він повідомив, що в окупантів дуже примітивне мислення, якщо вони думають, що ударами по енергетичним об’єктам можна зламати дух українців.

Щодо кінця цього страшного періоду, Гордєєв відповідає стисло та прозоро:

“Ще три або чотири місяці. До кінця зими в всіх регіонах буде відновлена більша частина світла, а ще місяць потрібно буде витратити на повне відновлення ресурсів. На даному етапі я бачу, що ситуація буде йти на краще з початком року. Якась невідома вища сила допоможе Україні швидко встати на ноги”, – заявляє чоловік.

Максим Гордєєв з самого дитинства цікавився ізоретикою. Попри це, в нього було багато інших занять. Він став чемпіоном України з латиноамериканського танцю, став співаком. У 2021 році став експертом шоу “Співають всі.” Першу участь у “Битві екстрасенсів” взяв у 2010 році, а пізніше продовжив участь у 10 сезоні цього ж проєкту, зайнявши п’яте місце.

У Максима є багато талантів, які він не приховує
У Максима є багато талантів, які він не приховує

На його рахунку понад 300 розкритих злочинів, до яких його залучали, коли правоохоронці були безсилі. Він значно зробив свій вклад для українського народу і продовжує це робити й до нині. Максим часто робить прогнози для України, останнім часом ці прогнози тільки позитивні.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини