Вівторок, 29 Листопада, 2022

Чи можна пити алкоголь при схудненні

Алкоголь калорійний

Так-так, алкоголь містить в собі величезну кількість калорій, якими  люди, що п’ють, зазвичай нехтують. Таким чином в 100 г горілки 230 ккал, а в 100 г віскі – 220 ккал. Якщо говорити про чистий етиловий спирт, то він містить в собі всі 710 ккал, відповідно всі міцні напої (горілка, віскі, коньяк, лікер і так далі) мають вкрай високу калорійність, в слідстві чого дуже швидко піднімають рівень глюкози в крові.

Цукор в алкоголі

Більшість алкогольних напоїв багато забезпечені цукром, так як він робить напій смачніше, а відповідно йому будуть частіше віддавати перевагу в якості випивки. Природно, надлишок глюкози, яка є вуглеводом, не зробить вашу талію вужчою. До таких напоїв з високим вмістом цукру відносяться лікери, настойки, солодкі вина і різні кагор. Так що якщо хочете скинути вагу – рекомендується від них відмовитися.

Глюкоза – глікоген

печінка
Печінка

Саме такий важливий орган як печінка відповідає за перетворення глюкози в глікоген, який забезпечує джерело енергії для всього організму. Однак при попаданні алкоголю в тіло людини печінка змушена займатися її переробкою в першу чергу, тим самим забувши про один зі своїх найголовніших обов’язків – перетворення глюкози в глікоген. Печінка зайнята очищенням організму від токсинів і інших продуктів розпаду алкоголю, тому вся глюкоза, що міститься в крові, не утилізується, а прямує інсуліном прямо в жирову тканину. Це шкідливо не тільки тим, що відбувається ріст жирових клітин, а й тим, що цей жир отруйний – при його подальшому розщепленні ваш організм буде повільно труїтися до настання критичного моменту.

Проте, алкоголь є шкідливим для організму не тільки через збільшення ваги, тому ми не радимо вживати будь-які спиртні напої в будь-яких кількостях і при будь-яких обставинах.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини