fbpx

Що може сказати про вас поза, в якій ви спите

Поза ембріона

Поза зародка є найбільш поширеною позою для сну, і її вважають за краще вдвічі більше жінок, ніж чоловіків. Якщо ви спите в позі ембріона, ви на перший погляд можете здатися жорсткою чи сором’язливою, але коли хтось почне дізнаватися вас краще, він виявить, що у вас дійсно розумна душа і добре серце.

Порада: якщо ви спите в позі ембріона і хочете міцно виспатися, рекомендується підкласти подушку між колін, так буде менше напруги в м’язах і спині.

Поза солдатика

Ви спите на спині, тіло в прямому положенні, руки опущені, близько до тіла, як солдат в військовому таборі. Ті, хто сплять як солдат, тихі, стримані і покладають великі надії на себе і від інших.

Порада: солдатикам слід спати на поверхні, яка добре підтримує їх спину, тому матрац дуже важливий. Вибирайте жорсткий матрац або середньої жорсткості.

Вільне падіння

Коли ви спите на животі, повернувши голову набік і поклавши руки на подушку, ви спите в положенні вільного падіння. Якщо ви належите до числа тих, хто любить так спати, ви дуже товариська, екстравертна, пряма і чутлива. Ви не любите, коли вас критикують, швидко приймаєте рішення і не любите екстремальні ситуації.

Порада: не рекомендується спати на животі, так як це створює напругу в шиї. Але якщо ви можете заснути тільки лежачи на животі, ви можете спробувати підкласти подушку під живіт, щоб зменшити напругу. Або можна покласти голову на низьку подушку.

Морська зірка

Морська зірка спить на спині, поклавши обидві руки на подушку. Якщо ви теж так робите, ви завжди готові допомагати іншим, ви хороший слухач і хороший друг. Вам не подобається бути в центрі уваги, і ви інтроверт. Як і солдатики, люди, які сплять в позі морської зірки, можуть хропіти і погано спати.

Порада: у вас буде більш здоровий сон, якщо ви покладете подушку нижче колін, щоб зменшити тиск на сідничний нерв.

Звіздар

Звіздар спить на спині, поклавши обидві руки під голову або під подушку. Якщо ви звіздар, то ви оптимістичні, безтурботні і щасливі по життю. Ви схильні ставити своїх друзів на перше місце в списку пріоритетів і робити все можливе, щоб допомогти своїм друзям.

І якщо ви спите в різних позах, а не в одній, то це ознака того, що у вас багатогранна особистість, в якій є приховані глибини, які навіть ви самі ще не усвідомлюєте.

Пози, в яких ви спите
Пози, в яких ви спите

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини