Вправи від шийного остеохондрозу для поліпшення кровообігу

Через сидячий спосіб життя багато людей все частіше страждають від проблем з хребтом і шиєю. Ми розповімо вам про вправи для їх профілактики.

У сучасному світі люди все частіше страждають від проблем з хребтом і шиєю. Виною цьому сидяча робота, такий же спосіб життя і навіть незручне положення уві сні. У нашій сьогоднішній статті ми спробуємо розібратися, що таке шийний остеохондроз і як його лікувати.

Через що з’являється остеохондроз

Причин розвитку даного захворювання насправді дуже багато, але є фактори, які збільшують ризик. Серед них:

  • проблеми з поставою;
  • відсутність достатньої фізичної активності і навпаки занадто інтенсивне навантаження;
  • тривале перебування в одній позі, наприклад, під час роботи за комп’ютером;
  • незбалансоване харчування;
  • зайва вага;
  • травми хребта;
  • спадковість;
  • плоскостопість.

Шийний остеохондроз багато кто ігнорує, а робити цього не можна. Проявляється він болем в шиї і голові, запамороченнями, нудотою, появою хропіння, порушеннями сну і почастішанням пульсу. Для знеболення люди приймають болезаспокійливе, користуються мазями. В результаті больові відчуття затихають і людина вже не поспішає до лікаря. При цьому хвороба дуже серйозна, оскільки саме через цей відділ хребта проходить безліч нервових закінчень.

Лікування

Важливо розуміти, що заробити такий остеохондроз можна дуже швидко, адже кількість хребців у шиї менша, а активності більше. Якщо на додачу до перерахованих вище ознак ви помітили, що у вас погіршився слух і зір, постійно скаче тиск, зменшилася чутливість ніг і рук, значить саме час звернутися до лікаря. Вже тим більше це необхідно зробити, коли біль дає про себе знати все частіше і частіше.

Що стосується лікування — його може призначити тільки фахівець, тому ні в якому разі не займайтеся самолікуванням. Зазвичай реабілітаційні заходи спрямовані на комплексну дію і включають прийом препаратів, лікувальну гімнастику, масажі і фізіотерапію. Всього цього без допомоги лікаря не зробити.

Профілактичні вправи

Щоб міцніше спалося, при відсутності протипоказань можна виконувати пару ефективних вправ:

  1. Ляжте на спину і витягніть руки уздовж тіла. Під голову покладіть тонку подушку. Зробіть по 15 кругових обертів плечима спочатку вперед, а потім назад.
  2. У тому ж положенні нахиляйте голову вліво і вправо, ненадовго затримуючи її при цьому. Кількість повторень — по 10 разів на кожну сторону.

З таким тренуванням ви поліпшите кровообіг в хребті і вам стане легше.

Популярне

Подібні новини