Вівторок, 29 Листопада, 2022

Чому одних комарі кусають більше, ніж інших та як з цим пов’язана група крові

Літніми вечорами всі намагаються виходити на прогулянку, адже на зміну спеці приходить довгоочікувана прохолода. Однак разом з цим активізуються докучливі, дзижчащі і кусючі комарі.

Ці кровопивці люблять вологість, високу траву, а ще вони дуже вибагливі у виборі жертв. У нашій сьогоднішній статті ми розповімо, чому на когось комахи не звертають ніякої уваги, а комусь не дають спокою.

Група крові

Як не дивно, але комарів більше приваблюють люди з першою групою. У її представників шанс бути вкушеним вдвічі вищий, ніж у власників другої, ще рідше літаючі кровопивці докучають третій групі.

Группа крови
Група крові

Температура тіла

Комахи здалеку відчувають мінімальну різницю в температурах тіла кількох людей. Вибирають вони того, у кого вона вища.

Запахи

Ні для кого не секрет, що вдихаємо ми кисень, а видихаємо вуглекислий газ. Останній комарі почувають і прагнуть знайти його джерело. Те ж стосується і запаху поту — чим у ньому вищий вміст молочної кислоти, тим більш привабливою здобиччю ви стаєте.

Колір одягу

Дивно, але навіть це має значення. Кровопивцям більше подобаються темні відтінки, а ось яскраві і світлі кольори їх не цікавлять.

Для летних вечерних прогулок лучше выбирать светлую одежду
Для літніх вечірніх прогулянок краще вибирати світлий одяг

Наявність в крові алкоголю

Особливо комарам до душі пиво, причому якщо просто намазати шкіру спиртом, то це не працює. Їх приваблює саме запах від людини, яка випила пива.

Наостанок зазначимо, що немає таких людей, кого комахи б зовсім не кусали. Саме тому користуйтеся спеціальними спреями, гелями і аерозолями, які відштовхують цих малоприємних паразитів.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини