5 речей, які відбудуться з вашим організмом, якщо ви відмовитеся від вживання цукру

У дитинстві нас попереджають про шкоду алкоголю і наркотиків, але ніхто ніколи не застерігає нас від шкідливих звичок і шкоди для здоров'я від постійного вживання продуктів з високим вмістом цукру.

«Залежність» від вживання продуктів, до складу яких входить велика кількість глюкози, дійсно не перебільшення. Згідно з дослідженням 2016 року, підвищене споживання цукру, багаторазово підвищує рівень дофаміну – аналогічно вживанню наркотиків. Провідні дієтологи різних країн акцентують увагу на тому, що коли ви припиняєте вживати цукор, ваш організм починає змінюватися. Ви можете молодше виглядати і скинути вагу!

Отказ от сладостей
Відмова від солодощів

1.Ви можете молодше виглядати

Еластин і колаген в нашій шкірі деформуються під впливом цукру. Зменшення кількості або зовсім відмова від цукру,який ви вживаэте, може зменшити хронічні запальні процеси в організмі, які нерозривно пов’язані зі старінням.

2. Ви можете схуднути

Солодощі – каллорійні. Тому природно, що коли ми вживаємо меншу кількість такої їжі, то можемо схуднути. Ваші гормони будуть природно регулюватися, якщо ви замінете солодощі на поживні цільні продукти. В результаті ви схуднете без особливих зусиль.

3. Ви можете знизити ризик діабету 2-го типу

Відмова від цукру дає природним детокс-системам вашого тіла шанс зробити свою роботу. Цей процес може зайняти більше часу, якщо ви вже інсулінорезистентні. Час повного цукрового детоксу може досягати п’яти тижнів, після чого ви більше не буде рабом солодощів.

Сладости
Солодощі

4. Ви можете мати кращий секс

Для чоловіків вживання цукру викликає сплеск інсуліну, який веде до зниження рівня статевого потягу. Цукор також завдає шкоди жіночих статевих гормонів – в результаті з’являться прищі і нерегулярні місячні. Відмова від ласощів, варта того, що б відчути себе краще.

5. Ви можете жити довше

Коли глюкоза піднімається після вживання солодкої їжі, наш інсулін збільшується, щоб компенсувати це, і це активує частина нашої нервової системи, яка підвищує кров’яний тиск і частоту серцевих скорочень. Високий кров’яний тиск є основним чинником ризику серцево-судинних захворювань. Цукор також збільшує кількість шкідливих для крові жирів,  так званих тригліцеридами в крові, що підвищує ризик серцевих захворювань та інсульту. У дослідженні 2014 року, ті, хто їв найбільше цукру, найчастіше вмирали від хвороб серця, ніж їх колеги, які споживали його менше.

 

 

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини