За їх посмішками ховається нестерпний біль: зірки, які пережили викидень

Комусь стати матір'ю легко, а хтось проходить довгий і важкий шлях для того, щоб народити дитину.

Не кожній жінці так легко вдається стати мамою, деяким доводиться стикатися з втратою дитини, перериванням вагітності та іншими важкими випробуваннями на шляху до заповітної мрії. Тільки через роки після трагедій вони починають про це розповідати і в нашій сьогоднішній статті ми поділимося з вами історіями зірок, які пережили подібне.

Демі Мур

Демі Мур про алкоголізм
Демі Мур

Від шлюбу з Брюсом Віллісом у Демі три доньки, а під час заміжжя за Ештоном Катчером вона була вагітна вчетверте. Актриса розповіла, що вони з чоловіком вже знали, що у них буде дівчинка і навіть вибрали для неї ім’я — Чаплін Рей. Однак на шостому місяці у неї стався викидень, про що знаменитість розповіла у своїх мемуарах.

Їй було непросто пережити втрату, через що вона навіть почала зловживати вікодином і алкоголем. Тільки після того, як від зіркової матері відвернулися її дочки, вона взяла себе в руки і пройшла реабілітацію. Це однозначно пішло їй на користь.

Ніколь Кідман

Николь Кидман
Ніколь Кідман

У першому шлюбі з Томом Крузом володарка найпрестижнішої в світі кінопремії «Оскар» відчайдушно хотіла стати матір’ю, але обидві вагітності закінчилися викиднями. Так в їхній родині з’явилися прийомні дочка і син, однак це не тільки не врятувало пару від розставання, мрія про рідну дитину ніяк не йшла з голови у Ніколь.

Вже вийшовши заміж за свого нинішнього чоловіка музиканта Кіта Урбана, Кідман змогла втілити бажане і стала біологічною матір’ю двох прекрасних дівчат. Першу вона виносила сама, а другу — сурогатна мати.

Бейонсе

Бейонсе
Бейонсе

Співачці довелося пережити завмерлу вагітність, про що вона розповіла тільки через два роки після того, що сталося. Бейонсе разом з чоловіком Джеєм Зі слухали, як б’ється серце їх довгоочікуваної дитини, вибирали їй ім’я, думали, на кого з них вона буде більше схожою, але щастя тривало недовго.

Під час планового огляду доктор повідомив, що серцебиття плода припинилося. Вийшовши з лікарні, знаменитість відразу ж поїхала в студію і написала пісню «Серцебиття», яка стала найсумнішою з усіх її композицій.

Кортні Кокс

Кортни Кокс
Кортні Кокс

Зірка серіалу «Друзі» в одному зі своїх інтерв’ю відверто розповіла про те, що завагітніти їй вдається легко, чого не скажеш про виношування малюка. До і після народження доньки Коко актриса перенесла 8 викиднів.

Як зізналася Кортні, страшним у всьому цьому стала не фізична, а моральна біль, адже їй кожен раз потрібно було виходити на знімальний майданчик і грати так, ніби нічого не сталося: «Мені хотілося померти, а потрібно було сміятися».

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини