Актори з дефектами зовнішності: Нагієв, Брекоткін та інші зірки кіно, чиї вади стали родзинкою

Актори з дефектами зовнішності абсолютно їх не соромляться і навпаки роблять своїми достоїнствами. Дмитро Нагієв, Андрій Зібров, Савелій Крамаров, Дмитро Брекоткін — всі вони побудували успішну кар'єру, незважаючи на вади.

На телебаченні образ знаменитостей часто виглядає ідеальним, але насправді вони точно такі ж люди. У них, як і у нас з вами, є різні вади і цього не позбавлений ніхто. Російські актори з дефектами зовнішності абсолютно їх не соромляться, до того ж це не завадило їм стати впізнаваними. Про них ми вам сьогодні й розповімо.

Дмитро Брекоткін

Дмитрий Брекоткин
Дмитро Брекоткін

Гуморист, актор і учасник комедійного шоу «Уральські пельмені» ще в дитинстві вибив собі один з передніх зубів. Як заявляє він сам, його все влаштовує, тому вставляти імплант на порожнє місце в усмішці Дмитро не збирається. Цілком ймовірно, що причина криється в боязні стоматологів, яка знайома багатьом.

Савелій Крамаров

Савелий Крамаров
Савелій Крамаров

На рахунку одного з найвідоміших радянських артистів такі кіношедеври, як «Джентльмени удачі», «Іван Васильович змінює професію», «Афоня», «12 стільців» та ще безліч інших прекрасних фільмів.

Домогтися такого приголомшливого успіху йому вдалося навіть з косоокістю, яка стала його фірмовою родзинкою. Савелій часто говорив: «Моя косоокість — мій хліб!», Хоча в 57 він все ж зробив операцію по виправленню дефекту.

Андрій Зібров

Андрій Зібров

Відомий за ролями в «Особливостях національного полювання», «Солдатах» і «Вулицях розбитих ліхтарів» в 2010-му році отримав серйозну травму, захищаючи дружину від хуліганів.

Коли актор заступився за неї, один із нападників дістав травматичний пістолет та вистрілив їм в Андрія, в результаті чого він втратив око. Тепер на його місці у Зіброва протез, який анітрохи не вплинув на кар’єру в кіно і телебаченні.

Дмитро Нагієв

Дмитро Нагієв

Шанувальникам знайом фірмовий прищур Дмитра, а з’явився він у нього після переохолодження в студентські роки. Параліч лицьового нерва Нагієв лікував всім, чим тільки міг — голковколюванням, масажем, ліками, фізіотерапією.

Рухливість обличчя вдалося відновити частково, хоча і не до кінця. Проте саме це підкреслює індивідуальність і харизму артиста.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини