Бразильський майстер з татуювань спеціалізується на приховуванні розтяжок та кіл під очима чорнилом для тату

Хоча розтяжки є типовою, хоч і дратівливою частиною життя, більшість людей бажають, щоб вони могли змусити їх назавжди зникнути. Є ціла галузь, щоб допомогти приховати ці недосконалості, але бразильський майстер з татуювання знайшов набагато простіше і ефективніше рішення.

Родольфо Торрес, з Сан-Паулу, використовує чорнило з кольором шкіри, щоб приховати розтяжки, а також кола під очима. Його точний метод є чітко захищеним секретом, але ми знаємо, що він включає створення оптичної ілюзії за допомогою затінення проблемних зон. Анвіза (Національне агентство санітарного нагляду в Бразилії) схвалив його чорнило, і він персоналізує кожну суміш, щоб досягти тону, схожого на шкіру клієнта. Чорнило змішується з розтяжками і темними колами, надаючи їм натуральний колір шкіри. Після того, як татуювання зажили, шкіра клієнта стає більш гладкою, і через шістдесят днів він може засмагати, не ризикуючи отримати пігментні плями.

«Це не мікро пігментація, це татуювання. Ви можете жити нормальним життям і піддавати його впливу сонячних променів, знаючи, що ваша шкіра не затьмариться, тому що пігменти татуювання, затверджені Anvisa, дають нам цю безпеку “, – сказав Торрес.

Приховування розтяжок

Революційний підхід Торреса до розтяжок на шкірі заробив йому масову популярність в соціальних мережах. Його акаунт в Instagram має понад 5 мільйонів підписників, і він має численних південноамериканських знаменитостей як постійних клієнтів. Його косметичні засоби для татуювання користуються настільки високим попитом, що кожен потенційний клієнт повинен бути оцінений за допомогою Whatsapp, перш ніж він навіть зможе призначити зустріч. Лише після проходження цієї оцінки вони отримують адресу в його студії Сан-Паулу.

Успіх Родольфо був побудований повністю з уст в уста. На початку своєї кар’єри він в основному зосереджувався на художніх татуюваннях, але кожного разу, коли помічав розтяжки на шкірі своїх клієнтів, він зазначив, що міг їх приховати. Слова про його незвичайну техніку поширилися, як пожежа, і незабаром він отримував запити з усього світу.

Приховування кіл під очима
Приховування кіл під очима

Деякі дерматологи висловлюють стурбованість методом Торреса, заявляючи, що шкіра змінюється з часом, що може призвести до того, що татуювання виглядатиме не на своєму місці. Інші попереджають, що якщо зробити це тим людям, котрі не знають, що вони роблять, татуювання можуть спричинити ще більше небажаних шрамів.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини