Навесні багато господинь беруться до активного прибирання. Зокрема, в цю пору року багато хто миє вікна. У когось завдання не викликає особливих складнощів, а хтось його просто терпіти не може. Річ у тім, що вимити вікна до ідеального блиску та відсутності розводів не так просто. Але є лайфхак, який стане у пригоді, якщо ви раптом вирішили навести вдома лад після тривалої зими.
Коли правильно мити вікна
У процесі миття вікон потрібно промивати від бруду кожен куточок скла, аби точно позбутись від пилу та бруду. Найкращі засоби у такому разі можуть не допомогти – вони не гарантують відсутність розводів і плям. Багато господинь навіть не здогадуються, що для миття вікон потрібно обрати правильний час. Тільки так ви зможете досягти результату.

Краще виконувати “процедуру” рано зранку або тільки після 15-ї години дня. Миття вікон на активному сонці не подарує вам бажаного результату. А ось в обід мийний засіб швидко висихає, через що і залишає розводи. Якщо сонячного світла мало, то розводи видалити також важко.
Крім того, під яскравим промінням сонця складно помітити кожну забруднену ділянку та пил. Ще одна важлива порада – використовувати спеціальні водозгони на довгій ручці. Вони значно спрощують процес миття вікон із зовнішнього боку. З їхньою допомогою можна видалити всю рідину з вікна без розводів.

До слова, такий інструмент стане у пригоді й для миття дзеркал. У самому кінці ви можете пройтись по вікнах сухою ганчіркою, але з якісним водозгоном у цьому не буде потреби. Рами потрібно протирати до миття вікон, а після – робити це треба обережно.