Насипаю під корінці томатів цю порошкову підкормку в липні і помідори просто “пруть”: так багато, що роздаю

Правильний догляд і вчасна підкормка помідорів – ключ до смачного та щедрого врожаю. Розповідаємо, як вносити порошкову підкормку з борною кислотою

Вирощування помідорів – справа нелегка. Втім, якщо знати декілька простих секретів, можна отримати щедрий врожай смачних, соковитих і солодких плодів. Слід зазначити, що в процесі вирощування томатів важливо звертати увагу не лише на частоту поливання та різні обов’язкові маніпуляції з кущами. Найголовніше в цій справі – вчасно вносити якісні добрива, які допоможуть рослині правильно розвиватись.

Порошкова підкормка для помідорів

Чимало городників стикаються з проблемою, коли помідори починають хворіти. Так, наприклад, поширена проблема, коли верхнє листя томатів різко жовтіє, а кущі утворюють надмірну кількість пасинків або ж прикореневих пагонів. Крім того, стається й таке, коли на щойно сформованих плодах починають з’являтись темні ділянки. У такому разі потрібно якомога швидше задовольнити потребу рослини в борі – ці проблеми свідчать про те, що його помідорам замало.

Зазвичай, аби заповнити нестачу цієї речовини, городники купують у будь-якій аптеці порошкову борну кислоту та готують якісну підкормку для рослини самостійно. Для того, щоб приготувати добриво власноруч, потрібно змішати близько 5 грамів порошкової борної кислоти з 10 літрами води.

Експерти розповіли, як правильно використовувати порошкову підкормку для помідорів
Експерти розповіли, як правильно використовувати порошкову підкормку для помідорів

Експерти звертають увагу на те, що порошкова борна кислота погано розчиняється у воді, тому спершу її потрібно розчинити у невеликій кількості теплої води, а лише потім додавати у відро з водою. Готовим розчином можна або обприскувати помідори, або поливати – залежить від потреб та ступені борного “голоду” у рослини.

“Готовим розчином потрібно обприскувати кожен кущ томатів. Слід зазначити, що позакореневе підживлення помідорів в період їхнього цвітіння та зав’язування плодів може допомогти збільшити врожайність щонайменше на 20-30%, а обробка кущів у фазі зелених плодів прискорює їх дозрівання та робить томати солодшими”, – говорять експерти.

Популярне

Подібні новини